مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب آب چیست؟

سراسر وب

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی در خواب ببیند که به صورت رایگان به مردم آب داده است ، در دنیا و آخرت ، خوبی او به مردم می رسد و مکان بدی را می سازد.

دانیال می گوید: آب دادن به مردم دلیل بر دین و کارهای خوب است.

تعبیر خواب آب چشمه

آبی که از زمین می جوشد به معنای رسیدن به یک سعادت غیر منتظره است.

تعبیر خواب آب خروشان

دیدن موج در خواب سختی ، رنج و کار خطرناکی است که به سراغ شما می آید. اما اگر موجی بلند شود و شما را حرکت دهد و شما را به ساحل بیندازد ، پس از مدتی تحمل ناراحتی ، نجات پیدا خواهید کرد و آسوده خاطر خواهید شد.

آب روان اما خروشان ، به شرطی که آن را تماشا کنید و نه در داخل آن ، نشانه نیرویی است که از آن عبور می کنید. اگر در چنین آبی غوطه ور شده اید ، با یک فرد قوی برخورد می کنید که احتمالاً به شما آسیب نمی رساند اما تمام انرژی شما را خرج می کند و می گیرد.

اگر به دنبال تعبیر خواب آب تنی هستید می توانید کلیک کنید.

تعبیر خواب آب رودخانه

اگر از آبهایی مانند رودخانه خروشان و جویبار یا سیل عبور کنید که در یک کانال و بستر محدود جریان می یابد و به انتهای مخالف می رسید ، از وحشت خلاص می شوید.

اگر آب رودخانه نوشیدید یا آب طغیان کردید و آن آب کثیفی بود ، ثروت و علاقه ای است که از طریق آب نامشروع و غلط و زلال بدست می آورید ، ثروتی است که به روش خوبی به دست می آورید. اگر بیننده خواب آب روان را ببیند که باید از آن عبور کند و ناگهان پل یا مسیری را روی آب ببیند ، با سلامتی مشکلات را پشت سر می گذارد.

تفسیر آب آشامیدنی

نوشیدن آب سرد در خواب به معنای خوشبخت بودن است. اگر کسی ببیند که او آب طراوت از دریا می نوشد ، تعبیر او این است که به همان اندازه که از پادشاه یا شخص بزرگی می گیرد ، ثروت و نعمت می گیرد و اگر ببیند که او تمام آب دریا را می نوشد ، تعبیر او آن پادشاهی یا قدرت بر کل جهان است. و برخی می گویند به همان اندازه که او از آب دریا خورده بود ، به بزرگی و ثروت نیز دست پیدا می کرد ، زیرا او آب زلال خورده است.

نوشیدن آب زلال از شخصی که نمی شناسید ، علامت سود شما از یک غریبه است. اگر در آب دیده شود ، شخصی که به ظاهر صالح است اما درون خائن است ، برای خواب بیننده خطری ایجاد می کند.

محمد بن سیرین می گوید: اگر بیند که آب خالص زیادی می خورد ، باید ثابت کند که عمرش طولانی است و معیشتش خوب است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر بیند که مانند یک سگ در یک فنجان آب خالص می نوشد ، باید استدلال کند که زندگی خود را در تجملات سپری می کند ، اما کاری می کند که فاجعه و فتنه ای برای او به همراه خواهد آورد ، آن هم کم کم ثروت از مردم به سمت مردم می رود. ببخشید و صرف امور خیریه کنید.

نوشیدن آب گرم در خواب خوب نیست و نشانه بیماری یا سختی و آزار است که باید مراقب سلامتی خود باشید. اگر دیدید که بر روی شخصی آب گرم ریخته اید ، به شخصی ظلم می کنید. جوشاندن آب اغوا کننده است. سماور پر از آب جوش ، همسر بدخلق و عصبانی است.

تعبیر خواب نوشیدن آب از یک لیوان یا کاسه

اگر در خواب ببینید که با یک لیوان یا کاسه آب می نوشید ، در یک جشن شاد شرکت می کنید که متعلق به شما نیست و احتمالاً آن را به عنوان مهمان شریک خواهید کرد. اگر دیدید شخصی با لیوان یا کاسه یا ظرف دیگری در حال نوشیدن آب است ، شیفته آنچه فکر می کنید می تواند به نفع شما باشد انجام می شود.

تعبیر خواب آب راکد و تاریک

آب راکد و تاریک غم و اندوه و بیماری است و آب گل آلود یک امر دست و پا گیر است که باعث دردسر و دردسر می شود.
محمد بن سیرین می گوید: اگر شخصی در خواب ببیند که از آب تیره می نوشد ، ثروت زیادی برای او بدست می آید ، اما با رنج ، سختی ، ترس و وحشت.

دانیال در تعبیر خواب ریختن آب می گوید: اگر کسی آب تیره روی او بریزد ، باید ثابت کند که شر از آن شخص به او می رسد.
یوسف پیامبر (صلی الله علیه وآله) می فرماید: دیدن آب تیره غم و اندوه است و دیدن آب تاریک به معنای ظلم بر روی زمین است.

جابر مغربی می گوید: “اگر در سالهای طولانی کسی در خواب ببیند که در خانه او آب تیره وجود دارد ، سال سختی در انتظار اوست.”

تعبیر خواب آب شفاف و زلال

دیدن آب زلال و زلال در خواب ، خوشبختی و طول عمر است. بهترین نوع آب در خواب آب شفاف ، صاف و کم عمق است که در جو روان است. آب جوی بهتر از آب راکد یک برکه یا مخزن است زیرا جریان شفاف آب جریان روشن زندگی رویابین را نشان می دهد. اگر در آب روان با آب زلال و زلال قدم بزنید ، کامروا می شوید.

یوسف نبی علیه السلام می فرماید: دیدن آب زلال دولت خوشبختی است. دیدن آب زلال و روان به معنای سفر با نعمت و دیدن آب ایستاده پاک به معنای رسیدن به میراث و ثروت است.

تعبیر خواب آب جمع شده روی زمین

اگر آب روی زمین بریزد و جمع شود تا نتوانید از آن عبور کنید بدون اینکه پاهایتان را آلوده کنید ، ثروتی بدست می آورید که انتظار نداشتید. اگر شما تمایلی به خواب ندارید و نمی خواهید از آن مکان آبکی عبور کنید ، اتفاقی رخ می دهد که دست و پا گیر است ، اما اگر مشتاقانه بخواهید از آن عبور کنید ، یک کار سرگرم کننده پیش روی شما قرار خواهد گرفت ، که در این منطقه بی ضرر یا بی خطر است. پایان.

تعبیر خواب آب نمک

محمد بن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که او آب نمک زیادی می خورد ، تعبیر او این است که عمر او کوتاه و معیشت او بد خواهد بود.

تعبیر خواب آب کوزه

تعبیر دیدن کوزه یا سفال های پر آب در خواب دوستی مهربانانه است. اگر کوزه پر آب دارید و آن را می شکنید و آب آن روی زمین می ریزد ، نسبت به یک دوست مهربان ناسپاس هستید و نعمتی را از دست می دهید.

تعبیر خواب آب ناودان
آب ناودان اگر صاف باشد رحم است و اگر گل آلود و کثیف باشد آزار دهنده است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید ، از ما بخواهید. لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید: لطفاً از هر خواب در صفحه تعبیر خواب مربوطه س askال کنید. لطفاً متن تعبیر خواب را قبل از ارسال خواب با دقت بخوانید.

اگر تعبیر خواب درخواست شده در صفحه موجود باشد ، به نظر شما پاسخ داده نمی شود. خواب خود را حتماً با حروف فارسی بنویسید.

نظرات انگلیسی تأیید نخواهد شد تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش نظرات اضافه خواهد شد. لطفا از نوشتن اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نیست و تعبیرها فقط در سایت نوشته شده است.

تعابیر درخواستی در اسرع وقت نوشته خواهد شد ، اما این زمان ممکن است بعلت درخواستهای زیاد تمدید شود. اگر خواب ارسالی شما بیش از 750 حرف باشد ، به ازای هر 750 کاراکتر یک هزینه خواب از شما کسر می شود!

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام.یکی از اقوام برای من خواب دیده که من باردارم و یه لباس سفید تنمه و روشم یه پیراهن صورتی کمرنگ بلند تنمه و وقتی راه میرم پیرهنو با دستم گرفتم که زیر پام نیاد .تعبیرش چیه.در ضمن من مجردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن