مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب آلو

سراسر وب

تعبیر خواب آلو: اگر سرخ و سیاه باشد مال و ثروت و پول است. تعداد آن به مقدار پولی که به دست می آورید مربوط می شود. اما آلوی زرد در خواب خوب نیست چون نشانی از بیماری و رنجوری است. خوردن آلو اگر در فصل آن باشد و به دهان خوش طعم و شیرین بیاید نیکو است و این را می گوید که شادکام می شوید و توفیق حاصل می کنید. اگر درفصل نباشد و به دهان بد طعم بیاید غم و اندوه است و خبر از گرفتاری می دهد.

دیدن آلو در خواب معانی مختلفی دارد و ممکن است آلو به رنگهای مختلف در خواب دیده شود. در این مقاله نظرات رهگذران را در این باره می خوانید.

تعیبر خواب آلو از نظر ابن سیرین

ابن سیرین معتقد است دیدن آلو در خواب خوب است و نشانه ثروت است ، به شرطی که رنگ آن قرمز و سیاه باشد ، اما اگر رنگ آلو زرد باشد ، نشانه بیماری است. تعبیر خواب آلو منوچهر تهرانی می گوید اگر آلو که در خواب می خورید خوشمزه باشد ، نشانه خوبی دارد اما اگر بد باشد ، نشانه اندوه است.

تعبیر خواب آلو از حضرت یوسف

یوسف نبی علیه السلام می فرماید: دیدن آلو و میوه های دیگر متعلق به سعادت است.

خوردن آلو در خواب علامت این است که با دیگران سرگرم کننده زودگذر خواهید بود. چیدن آلو در خواب ، نشانه رسیدن به رویاهایی است که پایدار و دائمی نیستند.

اگر در خواب ببینید که از زمین آلو می گیرید ، نشانه این است که باید بپذیرید که خواسته های شما برآورده نمی شود و زندگی انسان نه تنها آسایش و سهولت نیست ، بلکه سختی و غم نیز جایگاه ویژه ای در آن دارد.

اگر به دنبال تعبیر خواب آلبالو هستید می توانید کلیک کنید.

تعبیر خواب دیدن آلو بیان شده توسط محمد بن سیرین

اگر فردی شوره سر زرد ببیند ، این نشان دهنده بیماری است که او و یکی از بستگان نزدیک او را درگیر می کند.

اگر ببیند که آلو زرد در فصلی اشتباه خورده می شود ، دچار اندوه ، بدبختی ، مصیبت ، دشمنی و خصومت خواهد شد.

اگر بیننده خواب بیند که یک آلو قرمز و سیاه به او هدیه داده اند و در هنگام غذا خوردن آن را شیرین می داند ، این نشانه ثروت و ثروت است که با اندکی تلاش برای او حاصل می شود.

اگر شخصی خواب آلوهای قرمز و سیاه را ببیند ، به دلیل ثروت و ثروت است که دریافت خواهد کرد.

تعبیر خواب دیدن آلو طبق گفته آنی بیتون

دیدن آلوهای نارس و رسیده در خواب ، نشانه ناراحتی برای خود و عزیزانتان است. دیدن آلوهای رسیده در خواب ، نشانه داشتن موقعیت های خوشی است که برای مدت کوتاهی لذت خواهید برد.

تعبیر خواب آلو به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

دیدن یک آلو در خواب ، اگر قرمز و سیاه باشد ، ثروت و پول است. تعداد آن مربوط به میزان پولی است که به دست می آورید. اگر ببینید که مثلاً یک ون پر از آلو دارید ، درآمد زیادی کسب می کنید؟

اما آلو زرد در خواب خوب نیست زیرا نشانه بیماری و رنج است.

اگر در فصل نباشد و در دهان بد بو شود ، غم و اندوه است و هشدار دهنده دردسر است. آلو ترش عشق و نوعی برخورد عاطفی حاد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید.

اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید.

کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.

تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود. در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

منبع: bit.ly is.gd tinyurl b2n.ir

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن