مطالب پیشنهادی
متفرقه

7 راز تعبیر خواب پیاز به روایت امام صادق و ابن سیرین

سراسر وب

تعبیر خواب پیاز | دیدن پیاز در خواب نشانه چیست؟ تفسیر دیدن پیاز در خواب را می‌توان با توجه به پر خاصیت بودن و در عین حال گرفتن بوی بد دهان به واسطه خوردنش این گونه بیان کرد که سخنانی را بدون فکر بیان می‌کنیم و به بدی و زشتی آن صحبت توجهی نمی‌کنیم. این گونه سخنان به چهره پیاز در خواب‌های ما خود را نشان می‌دهند. به گفته بعضی معبران این خواب نشان دهنده حس حسادت شدید نیز می باشد.در ادامه تعابیر کامل دیدن پیاز در خواب را در سایت آینده جو بررسی می کنیم.

تعابیر کلی دیدن پیاز در خواب

 • تعبیر دیدن پیاز در خواب عواطف و احساسات پنهان است.
 • پیاز از یک طرف فراخی روزی و نعمت هست و از سویی دیگر خوردن مال حرام.
 • اگر کسی دید در سفره خود پیاز دارد و علاقه زیادی به خوردن آن دارد، به خوردن مال حرام حریص است.
 • داشتن و خوردن پیاز سرخ شده نیز مال حرام است.
 • تفسیر خواب بریدن پیاز اینست که لازم به رابطه ای عمیق تر دارید و از این رابطه ی سرد خسته شده اید.
 • اگر در خواب دیدید که پیاز پوست می کَنید و اشک می ریزید ، تعبیرش این هست که در ناخودآگاه خود به کسی حسادت می کنید.
 • شما از دستاوردهای دیگران خسته شده اید و آن ها را نفرین می کنید. تعبیر خواب خوردن پیاز به معنی تعادل در حیات است.
 • تعبیر خواب پوست کندن پیاز این هست که احتمالا از لحاظ احساسی با ایراد مواجه شده اید.
 • پوست کندن پیاز در خواب تعبیرش آنست که قدرت تصمیم گیری و مشارکت در اجتماع را ندارید. به همین دلیل ضررهای مالی زیادی خواهید دید.
 • تعبیر دیدن کاشتن و رشد پیاز ، حوادث و اتفاقاتی هست که در گذشته داشته اید.سعی کنید اتفاقات گذشته را فراموش کرده و در حال حیات می کنید.
 • تفسیر دیدن پرتاب کردن پیاز نشان دهنده حوادثی وحشتناک هست که در حیات وجود دارد و شما را خیلی آزرده خاطر می کند.
 • تعبیر خواب پیاز خام به ایرادات درون خانواده شما اشاره می کند. ممکن هست با اعضای خانواده خود به تفاهم نرسیده باشید و این موضوع منجر تنش و ناراحتی شما بشود.
 • تعبیر دیدن پیاز فاسد، بدبینی شما نسبت به دیگران است. این بدبینی منجر ایرادات تعداد زیادی در حیات شما خواهد داشت.
 • تعبیر خواب پیاز حلقه ای خوشی های کوتاه مدت است. این خوشی ها تکراری هست و برای شما بیشمار خوشایند نیست.سعی کنید از لحظات خود لذت ببرید و اختلافات را کنار بگذارید.
 •  پیاز خرد شده نشان دهنده کوشش شما برای پیدا کردن تکیه گاهی برای خود است.با این حال توانایی هستید به تنهایی ایرادات خود را حل کنید و به اهداف خود برسید.
 • پیاز سرخ شده در خواب نشان می دهد که سلامت شما در خطر است. باید از خود زیادتر مراقبت کنید. قطعا این قدرت را دارید تا به همه این ایرادات غلبه کنید.
 • تعبیر دیدن پیاز سبز ، سلامتی و صحت در حیات است.
 • مزرعه پیاز در خواب نشان دهنده انرژی های منفی است.ممکن هست اتفاقات بدی در آینده رخ دهد و منجر آسیب و ضرر به شما شود.

تعبیر خواب پیاز به روایت امام جعفر صادق(ع)

پیاز در خواب خوردن بر سه وجه است. مال حرام، غیبت و صحبت زشت. پشیمانی در کارها.

تعبیر خواب پیاز به روایت محمد بن سیرین

تعبیر پیاز، اندوه و اندوه و تباه شدن حال و روز تو می‌باشد، بعضی از تعبیرگران نیز می‌گویند: تعبیرش مال حرامی می‌باشد که در آن خیر و راحتی وجود ندارد.

تعبیر خواب پیاز به روایت ابراهیم کرمانی

پیاز در خواب مال حرام هست و صحبت ناخوش و زشت، و اگر بیننده خواب مصلح و مستور است، به جهد خود را از خوردن حرام برطرف کند. اگر بیننده خواب مصلح نباشد، دلیل که مال حرام جمع کند و پیوسته در وی سخنان زشت گویند، خاصه چون پیاز سرخ است. اگر پیاز پخته خورد، دلیل که سرانجام از حرام خوردن توبه کند و به خدای تعالی بازگردد.

تعبیر خواب پیاز به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

پیاز اشتها انگیز هست اما دهان را بدبو می کند و تا چند ساعت بوی بد آن در دهان باقی می ماند. سخنان نسنجیده ای که گاه می گوییم و بعد به زشتی آن توجه پیدا می کنیم و سخنانی که به ناحق پشت سر این و آن می زنیم که خودمان می دانیم صحیح نیست در خواب های ما به شکل پیاز ظاهر می شوند. برخی از معبران نوشته اند پیاز از یک طرف فراخی روزی و نعمت هست و از سویی دیگر خوردن مال حرام. اگر در خواب ببینیم که پیاز خام می خوریم در روزهای آینده سخنی زشت و نابجا خواهیم گفت که بعد موجب شرمندگی خودمان خواهد شد. اگر در خواب دیدیم که مقداری بیشمار پیاز داریم خواب ما گویای آنست که چیزهایی به دست می آوریم که از نظر مالی در کارهای ما گشایشی به وجود می آورد. از امام جعفر صادق علیه السلام نقل کرده اند که خوردن پیاز در خواب یا خوردن مال حرام است، یا به زبان آوردن صحبت زشت و نابجا یا پشیمانی و ندامت است.

تعبیر خواب پیاز از نظر لیلا برایت

دیدن پیاز قرمز در خواب، نشانه‏ى نومیدى است. خوردن پیاز در خواب، بیانگر موفقیت در انجام کارهایتان است.

تعبیر خواب پیاز از نظر آنلی بیتون

دیدن مقداری پیاز در خواب ، علامت آن هست که افرادی با بغض و حسد به موفقیت شما خواهند نگریست . خوردن پیاز در خواب ، علامت غلبه بر تمام مخالفان هست . دیدن پیاز رسیده در خواب ، علامت آن هست که در حرفة شما آنقدر رقابت وجود خواهد داشت که امور را جالب توجه جلوه بدهد . دیدن پیاز پخته در خواب ، نشانه دریافت منافع اندک از طریق حرفه و حرفه هست . اگر خواب ببینید به هنگام پوست کندن پیاز از چشمهایتان اشک سرازیر می شود ، علامت آن هست که رقبا شما را شکست خواهند داد .

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن