مطالب پیشنهادی
متفرقه

17 راز تعبیر خواب چایی به روایت آنلی بیتون

سراسر وب

تعبیر خواب چای | دیدن و خوردن چای در خواب، نمایانگر رضایتمندی و خشنودی از حیات است. شما در رابطه‌ با رابطه‌ای دارای ساختار و شکل معلوم هستید، و وقت‌تان را صرف لذت بردن از آن می‌کنید. دیدن چای خوب و خوشمزه در خواب، نمایانگر آرامش، متانت، و آسودگی‌ است. شما با اعصابی آرام به مسائل می‌پردازید که موجب آرامی و آسودگی خاطرتان هستند. و اما ادامه‌ی تعبیر خواب چای را در سایت آینده جو با هم میخوانیم.

تعبیر خواب چای به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

1.چای خشک اندوه و غصه. اندوه و گرفتاری هست و مقدار این اندوه و غصه بستگی دارد به مقدار چای خشک که در خواب می بینیم اگر ببینیم که یک یا چند قوطی چای از مغازه خریده ایم اندوه و غصه ای ای برای ما پیش می آید ولی اگر مانند چای فروشی های شمال انبوهی چای خشک مشاهده کنیم با کوهی از مصائب و ایرادات رو به رو خواهیم شد.

2.همین طور هست اگر کسی چای خشک به ما هدیه کند یا ما به کسی بدهیم که در چهره اول اندوه و غصه ای برای ما می آفریند و در شکل دوم ما سبب ناراحتی او می شویم.

3.اگر چند بسته یا مقداری چای خشک خریدیم و به خانه بردیم خانواده را نیز در ناراحتی های خود شریک می کنیم اما بر تصویر اگر چای خشک را از خانه بیرون ببریم اندوه را از دل ایشان بر می داریم و سبب تسکین و آرامی اهل خانه می شویم.

4.تعبیر خواب چای دم کرده محبت و دوستی هست و باز هم مقدار آن بستگی دارد به موقعیت و وضعیتی که مشاهده می کنیم و در عالم خواب می بینیم.

5.اگر سفره ای وسیع و بساط چای را آماده کرده بودیم نشان آن هست که محیطی گرم خواهیم داشت و در خانه و خانواده صاحب آرامی هستیم.

6.اگر کسی استکان چای به ما تعارف کرد، مورد محبت قرار می گیریم و چنانچه ما به کسی چای تعارف کردیم این اوست که از جانب ما محبت می بیند.

7.اگر استکان چای از دستمان بیافتد و چای بریزد او ناسپاسی می کند ولی بستگی دارد که چای را از چه کسی گرفته باشد.

8.اگر چای روی دست و پای ما بریزد و بسوزد آرامی و راحت می یابیم ولی اگر چای بریزد و در خواب احساس سوزش نکنیم و هیج آسیبی به ما وارد نیاید موردی پیش می آید که به قدر همان سوختگی که باید باشد اندوهگین می شویم و غم و غصه می خوریم.

9.اگر چای تلخ باشد محبت نابجاست.

تعبیر خواب چای به روایت آنلی بیتون

10.دیدن تفاله چای در خواب، نشانه آن هست که در امور عاشقانه و اجتماعی با ایرادی روبرو خواهید شد.

11.اگر خواب ببینید چای صحیح می کنید، نشانه آن هست که مرتکب خطایی خواهید شد و شدیداً احساس پشیمانی خواهید کرد.

12.چای ریختن در خواب، نشانه ایجاد اختلال در امور خانوادگی است.

13.اگر خواب ببینید دوستانتان چای می نوشند، نشانه آن هست که از تفریحات دست جمعی خسته می شوید، و سعی می کنید با یاری به دیگران و کاستن از اندوه و غصه های آن ها تغییری مطلوب در احساسات خود ایجاد کنید.

اگر خواب ببینید هوس یک فنجان چای کرده اید، نشانه آن هست که میهمانان ناخوانده شما را غافلگیر خواهند کرد.

14.اگر خواب ببینید به چایخانه رفته اید، علامت آن هست که دیگران به شما اهانت خواهند کرد.

15.اگر خواب ببینید چایخانه را اداره می کنید، علامت آن هست که به بدبختی بزرگی دچار خواهید شد.

16.اگر دختری خواب ببیند نامزدش برای چایخانه شغل می کند، علامت آن هست که همسر آینده او پول یا وقت زیادی برای او صرف نخواهد کرد .

تعبیر خواب چای کیسه‌ای

17.معبرین غربی: چای کیسه‌ای در خواب نماد آن هست که به آرامی بیشتری در حیات شلوغ‌تان لازم دارید. لحظه‌ای هرچند کوتاه را صرف احیاء و تنفس عمیق کشیدن بکنید. آن وقت ممکن هست از طریق قطع رابطه با جهان بیرون و آنلاین،‌ به ایده‌های بهتری دست پیدا کنید. اگر چای کیسه‌ای پاره بود و نشت می‌کرد، یعنی ممکن هست در زندگی‌ عشقی‌تان با دردسرهایی روبرو شوید. حیات شلوغ شما بر کل وجود و هستی‌تان تاثیر گذار شده است.

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن