مطالب پیشنهادی
متفرقه

7 راز تعبیر خواب قصر به روایت ابن سیرین

سراسر وب

دیدن قصر در خواب چه تعابیری دارد؟ معبران تعابیر متفاوتی برای قصر آورده اند . مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب قصر می گوید دیدن قصر باشکوه در خواب به معنای آرزوی بزرگی است که شما دارید .اگر ببینید وارد قصر می شوید تحولی در زندگی شما به وجود می آبد .ابن سیرین هم وارد شدن در قصر را به معنای مال و اموال می داند . در ادامه با سایت آینده جو همراه باشید .

تعبیر خواب قصر به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

ديدن قصر در خواب گوياي هيچ سود و زياني نيست مگر تحولات روحي که در خودمان به وجود مي آورد.

وقتي در خواب قصري با شکوه ببينيد نشان آن هست که آرزوئي بزرگ در شما به وجود مي آيد. يا در مقابل چيز يا شخص يا حادثه اي خويشتن را حقير و کوچک مي يابيد و وقت وقوع اين دگرگوني در شما از ده روز تجاوز نمي کند زيرا همان طور که در مقدمه نوشتم ذهن و ضمير ما در خواب در گذشته آزادي کاري را دارد و وقت هاي دور را نيز از يادمان مي گذراند ولي در آينده بيش از ده روز و در موارد نادر تا يکي دو ماه پيش نمي رود.

به ندرت يافت مي شوند اشخاصي که ذهن آن ها در خواب زياد پيش مي رود و خواب هائي که مي بينند يکي دو ماه بعد تعبير مي شود. ولي اين کليت ندارد و نادر هست پس اگر در خواب قصري ديديم با توجه به موقعيتي که داريم يا آرزوي محال و بزرگ مي کنيم يا احساس حقارت در ما به وجود مي آيد.

ورود به قصر آغاز هست و خروج از قصر پايان. با اين تعريف اگر ديديد به قصري با شکوه و معمور و مجلل وارد مي شويد تحول ياد شده مي رود که اتفاق بيفتد. اما اگر ديديد خارج مي شويد موضوع پايان يافته تلقي مي گردد.

چيزها و کساني که درون قصر مي بينيد گوياي واقعيت ها نيستند. بلکه معرف چيزها و کساني هستند که خودتان مي خواهيد ببينيد.

تعبیر خواب قصر به روایت محمد ابن سیرین

اگر در خواب ببینی وارد قصری شده‌ای، تعبیرش مال و اموال می‌باشد، مخصوصاً اگر از خشت و گِل باشد، ‌‌‌‌‌اگر قصر را از آجر و گچ و سنگ ایجاد باشند نیز تعبیرش مال و اموال می‌باشد، ولی در دین و ایمان ضعف و اشکال وجود دارد.

اگر ببینی روی قصر یا عمارتی نشسته‌ای یا از آن بالا می‌روی، یـعـنـی آنچه را که در پی آن هستی بدست می‌آوری و حاجت و خواسته تو برآورده می‌شود.

تعبیر خواب قصر به روایت امام صادق

تعبیر قصر در خواب بر هفت وجه هست :

نعمت , ولایت و فرمانروائی , منزلت , ریاست , بزرگواری , پادشاهی , آرامی و آسایش

تعبیر خواب قصر به روایت کرمانی

اگر در خواب ببیند کوشک (کاخ) او خراب شد، دلیل بر تلف مال است.

اگر ببیند آتش در کوشک افتاد، دلیل هست پادشاه یا حاکم، مال او مصادره کند.

تعبیر خواب قصر به روایت آنلی بیتون

اگر خواب ببینید در تالارهای كاخی سرگردانید و به ابهت و عظمت آن نگاه می كنید ، نشانه آن هست كه امیدهایتان پررنگ تر خواهد شد و رتبه جدیدی به عهده خواهید گرفت .

دیدن رقص و پایكوبی مردان و زنان و شنیدن گفتگوی آدم متشخص در تالار كاخ ، علامت همنشین شدن با افرادی برجسته خواهد بود .

اگر دختری از طبقة متوسط خواب ببیند كه در چنین میهمانی ای شركت دارد ، نشانة آن هست كه در اثر بخشش دیگران یا ازدواج رتبه بالایی به دست می آورد .

اگر دختری از طبقة فقیر چنین خوابی ببیند ،نشانة آن هست كه خیالبافیهای ناسالم و افكار پوچ و توخالی زیادتر اوقات بیداری او را پر می كند ، او بعد از این خواب باید سعی كند با کوشش و كار صادقانه حیات خود را متحول كند و در برابر جاه طلبیهای خود مقاومت كند

تعبیر خواب قصر به روایت یوسف نبی

دیدن قصر در خواب زیادتی دولت است.

تعبیر خواب قصر به روایت خالد العنبری

دیدن کاخ در خواب، برای آدم فاسق و گناهکار به نقص، تنگی، ثروت و سامان و درجه و رتبه تعبیر می شود و برای آدم نیکوکار به کردار نیک، بالا رفتن درجه و مقام، پرداخت بدهی تعبیر میشود.

اگر مردی در خواب ببیند که وارد کاخی شد، زن میگیرد.

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن