مطالب پیشنهادی
متفرقه

7 راز تعبیر خواب پرتقال به روایت شیخ مفید و لیلا برایت

سراسر وب

تعبیر خواب پرتقال | دیدن پرتقال در خواب چه تعابیری دارد؟ پرتقال میوه ای هست خوش عطر و خوش بو که به چشم نیز خوش می آید. و دیدنش در خواب بیانگر این هست که از حیات تان راضی هستید و شما در جایگاه خوبی قرار دارید. در ادامه تعابیر کامل دیدن پرتقال در خواب را در سایت آینده جو بررسی می کنیم.

تعبیر خواب پرتقال به روایت محمد بن سیرین

درباره رنگ پرتقال ها در رویاهای ما نوشته اند رنگ قرمز آن به نشانه ی نزاع و کشمکش بخاطر گرفتن زن و یا بخاطر تصاحب معشوق است رنگ سبز آن نشانه ی دوستی و کنار گذاشتن کینه و کدورت رنگ زرد ان نشانه ی بیماری و یا کسالت است رنگ قهوه ای آن به نشانه ی برادر تنی رنگ مشکی آن نشانه ی مال و یا ثروت فاسد است.

تعبیر خواب پرتقال به روایت شیخ مفید

دیدن پرتقال های خونی و آبدار برای زنان یا دختران به نشانه ی فرزند پسر هست یا شنیدن مژده ی به جهان آمدن کودک ای اگر ببینی پوست پرتقال را با میل بیشمار میخوری و میبلعی دلیل بر اندک مال و یا ثروت حرام هست که باید از ندگی ات دور شود اگر دانه های ان را خوردی بانشاط به کارهایت میرسی.

اگر ببینی مادرزنت برای میوه ی پرتقال اماده میکند و برایت پوست میگرد و به تو تعارف خوردن میکندنشانه ی بهم خوردن رابطه عشقی یا زناشوئی است دور ریختن این میوه در خواب در هر شرایطی به نشانه ی دعوای غیر درست میباشد اگر با این میوه بازی میکردی یا به جایگاه کسی پرتابش کردی سفری ناگهانی در پیش داری

تعبیر خواب پرتقال به روایت جابر مغربی

اگر خواب دیدی میوه پرتقال را میخوری و ترش مزه هست دلیل بر شنیدن خبری تلخ و ناامید کننده است اگر با خوردن پرتقال احساس سیری کردی دلیل بر اینکه به همان میزان از رزق و روزی ات اندک شود اگر ببینی پرتقال خیلی آبدار میخوری و لذت می بری دلیل بر فرزند پسر است

تعبیر خواب پرتقال به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

ديدن پرتقال در خواب شيريني و کامروائي است.

پرتقال ميوه اي هست خوش عطر و خوش بو که به چشم نيز خوش مي آيد در اين چهره نمي تواند در خواب بد باشد.

معبران کهن در مورد پرتقال چيزي ننوشته اند اما به يقين کام هست و فرزند خوب است، اگر مقدار زيادي پرتقال داشته باشيد مالي هست که نصيب شما مي شود و اگر تعدادي پرتقال داشته باشيد فرزندان شما هستند.

پرتقال لک دار و لهيده خوب نيست چه از بيماري و گرفتاري يکي از فرزندان شما صحبت مي کند و اگر فرزند نداريد بي ترديد يکي از عزيزان شما نزديک هست بيمار مي شود يا مختصر گرفتاري پيدا مي کند.

ديدن پرتقال کال و سبز خوب نيست و بهتر هست که پرتقال خيلي زرد و رسيده در خواب ببينيد. اگر در خواب ديديد که پرتقال مي خريد موردي براي برگزیده پيش مي آيد که شما ناگزير مي شويد چيزهائي يا کساني را بر ديگران امتياز بدهيد و اين شغل را خيلي راحت انجام مي دهيد.

اگر در خواب ديديد که پرتقال مي فروشيد يک معامله پولي مي کنيد.

اگر درخت پرتقال در خانه داشتيد خوب هست چون خانواده را گرد خود جمع مي کنيد بخصوص اگر آن درخت پر بار باشد.

اگر پاکت پرتقال شما پاره شد و پرتقال ها روي زمين پخش شدند حادثه اي موجب تفرقه مي شود و کساني از اطراف شما پراکنده مي گردند و هر يک به طرفي مي روند اگر ديديد که پرتقال ها را از روي زمين جمع مي کنيد يا از درخت مي کنيد خوب هست چون موجب اجتماع عزيزان خود مي شويد و همه را در کانوني گرد مي آوريد به هر حال ديدن پرتقال در خواب شيريني کام هست مخصوصا اگر ترش نباشد که ترشي در خواب خوب نيست.

تعبیر خواب پرتقال از نظر آنلی بیتون

اگر در خواب خود را مشغول فروختن پرتقال ببینید، بیانگر روابطى پاک و صمیمى با آدم است.

گلهای درخت پرتقال را می کنید : ازدواج

یک دسته از گلهای پرتقال روی سرتان هست : پاکی و سادگی منجر موفقیت شما می شود .

از گلهای پرتقال یک دسته گل صحیح می کنید : یک ازدواج سعادتمند در پیش دارید .

مربای پرتقال صحیح می کنید : مرگ عده ای سرباز

خواب یک درخت پرتقال : به گریه خواهید افتاد.

یک درخت پرتقال می کارید : به یک مسافرت بیهوده خواهید رفت .

پرتقال می خورید : جراحت و بیماری خوردن پرتقال در خواب، بیانگر به خطر افتادن سلامتى است.

اگر در خواب مشغول پوست گرفتن پرتقال باشید، به معنى جدایى از نزدیکانتان است.

اگر دخترى در خواب ببیند پرتقالى به دست دارد، به این مفهوم هست که همسرى به دلخواه خود پیدا مى‏کند.

خریدن پرتقال در خواب، بیانگر آن هست که در عشقتان موفق نمى‏شوید.

تعبیر خواب پرتقال از نظر لیلا برایت

تعبیر آن این هست که روزهای خوشی در آینده خواهید داشت تعبیر خواب چیدن پرتقال از درخت پرتقال خوب نیست و شادیتان به اندوه تبدیل می شود

تعبیر خواب پرتقال از نظر کارل گوستاو یونگ

دیدن درخت پرتقال در خوابتان بیانگر سلامتی و موفقیت است. خواب دیدن اینکه پرتقال می‌خورید بیانگر این هست که از حیات تان و جایی که هستید راضی هستید. شما در جایگاه خوبی هستید.

تعبیر دیگر به این معنی هست که لازم دارید دوباره انرژی بگیرید. پرتقال‌ها معمولا شیرین هستند و این رویا می‌تواند لازم شما را برای خوشحال و شیرین کردن زندگیتان نشان دهد. شما خواهید توانست حتی با یک اتفاق وچک هم خود را خوشحال و سرحال کنید.

دیدن پرتقال آبدار در خواب می‌تواند اشاره به موضوعی حساس و یا رسوایی در رابطه با مسئله‌ای داشته باشد.

تعبیر خواب پرتقال در کتاب سرزمین رویاها

پرتقال پوست می کنید : مرگ یکی از نزدیکان شما.

پرتقال می فروشید : یک عشق پاک و صادق

پرتقال می خرید : ناکامی در عشق

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن