مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب آشتی

سراسر وب

تعبیر خواب آشتی

آشتی در خواب نشانه خوبی و خوبی است و رهگذران تعابیر خوبی برای آن ارائه داده اند. در این مقاله تعبیر خواب آشتی را روایت ابن سیرین ، مطیعی تهرانی و امام صادق مشاهده خواهید کرد.

ابن سیرین می گوید که شاهد آشتی در خواب عمر طولانی دارد. تعبیر خواب آشتی ، ابن سیرین نیز همین عقیده را دارد و مصالحه را نشانه دوام می داند. باید بدانید که اگر شخصی که آرزوی آشتی دارد زن باشد ، به این معنی است که در آینده از چیزی ناامید خواهد شد.

تعبیر خواب آشتی به روایت محمد بن سیرین

اگر شخصی در خواب ببیند که در سازش با خشم و عصبانیت ، شخصی را خوب می نامد ، باید تعبیر شود که او را به فساد و جنایت فرا می خواند.

اگر در خواب ببیند که شاهد آشتی است ، به این معنی است که عمر وی طولانی می شود.

اگر در خواب ببیند که در آشتی شخصی را به فساد در دین فراخوانده است ، دلیل که وی را به نیکی و صداقت و نیکی و راه درست فرا بخواند.

تعبیر خواب از نظر آنی بیتون

آشتی دادن به خواب نشانه محیط صمیمی و گفتگوهای دوستانه است. اگر تاجری چنین رویایی را ببیند ، نشانه گران شدن اجناس وی است و اگر جوانان رویای سازش را داشته باشند ، نشانه نجاری و نزدیکی است.

اگر در خواب ببینید کسی بدون در نظر گرفتن خودخواهی شما برنامه سازش را تنظیم می کند ، نشانه این است که شما به دلیل سهل انگاری از وظایف خود در قبال دوستان خود شرم و شرم می کنید.

اگر به دنبال تعبیر خواب دعوا هستید می توانید در مقاله ای جامع در این رابطه مطالعه کنید.

تعبیر خواب آشتی کردن به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

ابن سیرین آشتی را در یک خواب مادام العمر تعبیر کرد. آشتی به اندازه بیدار شدن از خواب است ، می تواند چهره خوبی داشته باشد ، اما اگر هنگام بیدار شدن با شخصی که از او عصبانی هستید آشتی کنید ، این نشانه این است که او را به شدت می خواهید و نسبت به او کینه دارید.

اما اگر در خواب با شخصی که در بیدار شدن عصبانی نبود آشتی کنید ، خوب است و می گوید شما در مقابل خود خوب و خوبی دارید و می توانید برای یکدیگر مفید و موثر باشید. اگر در خواب با شخصی که اصلاً نمی شناسید آشتی کنید ، این نشانه این است که شخصی به شما خوب عمل می کند.

امام جعفر صادق (علیه السلام) نیز آشتی در خواب را یک عمر دانست.

تعبیر خواب به تعبیر امام جعفر صادق

آشتی در خواب سه جنبه دارد

زندگی طولانی

قدرت و قدرت

خوش خلقی و اعتقاد

لیلا برات: آشتی با کسی به این معنی است که شما یک رقیب بسیار سرسخت و نابخشودنی در راه دارید. اگر زنی چنین رویایی را ببیند ، نشانه این است که چیزی در زندگی و آینده او را بسیار ناامید خواهد کرد.

لیلا برات: اگر تاجری چنین رویایی را ببیند ، نشانه این است که کالاهای او با قیمت بسیار بالاتری فروخته می شود.

بیتون می گوید: “اگر زنی چنین رویایی را ببیند ، به این معنی است که در آینده ناامید خواهد شد.”

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود. در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

منبع : bit.ly is.gd gg.gg tinyurl

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن