مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب آب بینی

سراسر وب

برای آشنایی با تعبیر خواب آب بینی می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید در این مقاله تعبیر خواب آب بینی به صورت جامع و کامل بیان شده است.

تعبیر خواب آب بینی از نظر حضرت دانیال

دانیال می گوید: اگر شخصی در خواب ببیند که از بینی او آب خارج می شود ، صاحب فرزند یا ثروت می شود.

تعبیر خواب آب بینی از نظر ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند از بینی او آب می آید باید به او وام داد و از رنج ، سختی و غم نجات پیدا می کند یا اگر بیمار بود شفا می یابد.

تعبیر خواب آب بینی از نظر ابن سیرین

محمد بن سیرین می گوید: آب بینی در خواب به معنای فرزندآوری است. اما اگر مردی ببیند بینی او روی بدن او افتاده است ، صاحب فرزند پسر می شود و اگر ببیند بینی او روی زمین می افتد ، صاحب یک دختر می شود.

اگر ببیند که آب بینی خود را روی همسرش انداخته است ، همسرش باردار می شود ، اما او کودک را می اندازد و اگر ببیند که زن آب بینی خود را روی او می اندازد ، دلیل می کند که پسری به به او. دلیل خیانت به زن همسایه و اگر او را دید که بینی خود را به سمت مرد پرتاب می کند ، به معنای خیانت است.

اگر به دنبال تعبیر خواب آب تنی هستید می توانید کلیک کنید.

اگر ببیند که آب بینی اش را می خورد ، صاحب فرزند می شود. اگر بیند که مایع بینی او سیاه و تاریک است ، دلیل کند که فرزندش در اندوه و مصیبت است و اگر ببیند مایع بینی او زرد است ، تعبیر او این است که فرزندش باید بیمار شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید.

اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد .

لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.

تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود. در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

منبع: bit.ly is.gd gg.gg b2n.ir yun.ir

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن