مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب آش

سراسر وب

نشانه دیدن آش در خواب چیست؟

تعبیر خواب آش تعبیر خواب هایی است که در خواب می بینید. تعبیر خواب آش را می توانید در آینده جو بخوانید.

تعبیر خواب آش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

رشته امید و خیر و برکت است. رشته فرنگی از خمیر آرد درست می شود و از آنجا که آرد ، خمیر آرد ، گندم و نان همه در خواب خوب هستند ، رشته فرنگی نیز خوب است. به طور سنتی ما شب های عید رشته می خوریم و آش رشته درست می کنیم. هر چه هست فقط اگر رشته را دور بریزید و خراب کنید خوب نیست.

تعبیر خواب آش شوربا

آش شوربا نعمت و فواید و چیز خوبی است. این تعبیر عمومی سوپ است ، اما در غذاهایی مانند سوپ ، آبگوشت ، سوپ ، حلیم و مانند آن که از مواد مختلف تهیه و پخته می شوند ، طعم و مزه آن مسیر آن را تعیین می کند.

اگر در خواب فقط سوپ ببینیم ، خوب است و از آن به عنوان نعمت و خوبی تعبیر می شود ، خواه خود آن را بپزیم و آماده کنیم یا شخص دیگری آن را به ما بدهد ، اما اگر آن را بخوریم و طعم آن بد و مزه داشته باشد ، این غم و ناراحتی است.

کارهای زیادی وجود دارد که ما به امید کسب سود انجام می دهیم یا انجام می دهیم ، اما در این روند شکست می خوریم و ناراحت می شویم.

همچنین اگر علاقه مند به آشنایی با تعبیر خواب آشپزی هستید کلیک کنید.

تعبیر خواب آش از نظر ابن سیرین

آش سرکه

اگر خواب آش سرکه با گوشت گوسفند و چیزهای خوب و عسل پخته در خواب ببینید ، تعبیر آن این است که زندگی خوب ، معیشت خوب ، خوبی ، عزت و مقام کسب خواهید کرد.

اگر ببینید مدت طولانی آش سرکه با گوشت گاو پخته دریافت می کنید و توسط برخی از مقامات دولتی به ثروت می رسید.

اگر آش سرکه را با گوشت پخته شده پرنده مشاهده کنید ، کم و بیش آنچه در سوپ است ، عظمت و قدرت پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب آش نذری

اگر غذای نذری درست کنید ، نعمت و روزی به شما می رسد و اگر یک غذای نذری درست کنید ، به موقعیتی می رسید.

تعبیر خواب پختن آش

پخت آش  در خواب به این معنی است که هدفی در ذهن دارید که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید.

تعبیر خواب آش پشت پا

دیدن چنین خواب هایی به این معنی است که هدفی دارید که با تلاش به آن خواهید رسید.

دیدن آش خوش مزه و خوش طعم در خواب نشانه رسیدن برکت و خوشبختی و آش بد مزه، نشانه انجام کارهایی است که ما به امید سود بردن انجام می دهیم ولی در جریان عمل، با شکست مواجه می شویم و ناراحتی نصیب ما می گردد.

این تعبیر کلی آش ها است ولی در غذاهایی مانند شوربا، آبگوشت، آش، حلیم و از این قبیل که از مواد مختلف و متعدد تهیه و پخته می شود، طعم و مزه آن مسیر تعبیر را معین می کند.

اگر در خواب فقط آش ببینیم، خوب است و نعمت و خوبی تعبیر شده چه خودمان پخته و تهیه کرده باشیم و چه دیگری به ما بدهد ولی اگر آن را بخوریم و بد طعم و بدمزه باشد غم و اندوه و ناراحتی است. شوری و ترشی آش نیز نشانه اندوه و ناراحتی است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید.

اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد .

لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

منبع : rebrand.ly is.gd bit.ly

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن