مطالب پیشنهادی
متفرقه

11 راز تعبیر خواب کیف به روایت امام صادق

سراسر وب

تعبیر خواب کیف | دیدن کیف در خواب و رویا را می‌توان از دو نقطه نظر تفاسیر روانشناسی و اسلامی بررسی کرد. خوانندگان گرامی توجه داشته باشند برای تعبیر خواب، آگاهی از شرایط حیات فرد رویابین ضروری است. در ادامه با سایت آینده جو همراه باشید.

تعبیر خواب کیف به روایت امام صادق (ع)

تعبیرهای کیف پول خالی عبارتند از:

۱- بدن آدم ۲- راز پنهان ۳- فقر و تنگدستی

جابر مغربی درباره دیدن کیف در خواب می‌گوید

چنانچه خواب ببینی کیف پول تو پاره می‌باشد، یـعـنـی راز تو برملا می‌شود. اگر در خواب خود ببینی کیف پول پاره را دوخته‌ای، یـعـنـی راز تو پوشیده و مخفی می‌ماند.

تفسیر خواب کیف به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

کیف معرف ظرفیتی هست که در مقابل مسائل حیات دارا هستیم و کسی از آن آگاه نیست. یکی ظرفیت مقام, و جاه را ندارد . دیگری ظرفیت پول را ندارد و با لاخره کسی هم است که ظرفت محبت را ندارد و الله اعلم.

تعبیر خواب کیف به روایت آنلی بیتون

تعبیر خواب دیدن کیف پول ، دقت در به نتیجه رساندن کارها است.

کیف پول کهنه و کهنه ، دست زدن به کارهای دشوار است.

کیف پول پر از الماس و اسکناس های نو ، عشق و وخوشبختی است.

تفسیر خواب کیف به روایت ابن سیرین

تعبیر پیدا کردن کیف پول در خواب اگر ببینی کیف پولی به دست آورده‌ای که در آن پول وجود دارد، یـعـنـی به اندازه آن روزی و معاش و مایحتاج زندگانی, تو وسیع می‌شود، ولی اگر خالی باشد، تعبیرش برعکس حالت قبلی هست و ‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران, نیز گفته‌اند: به زودی از جهان می‌روی،

تعبیر خواب کیف ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینی کیف پول را همراه با درهم‌هایش از دست داده‌ای، یـعـنـی به کسی پند و اندرز می‌دهی، ولی به حرف هایت توجهی نمی‌کند. اگر خواب ببینی کیف پول تو باز بوده و درهم‌هایش ریخته، یـعـنـی از جنگ و دشمنی خلاص می‌شوی. اگر خواب ببینی در کیف تو نقره وجود دارد، یـعـنـی چیزی را برای امانت پیش تو می‌گذارند.

تعبیر دیدن کیف جدید در خواب

زمانی که شما در رویای خود کیف جدیدی را می بینید، نشانه این هست که به زودی خبرهای خوبی را خواهید شنید که توجه شما را به خود جلب می کند. احتمالا ترفیع رتبه ای بگیرید که منجر شود انگیزه بیشتری برای شغل کردن پیدا کنید.

تعبیر دیدن کیف قدیمی در خواب

اگر کیفی که در خواب دیدید کهنه است، می تواند این معنی را برساند که سرتان شلوغ است. این خواب می تواند نشانه چیزهایی باشد که در حیات آن ها را نمی خواهید. شاید قبلا در مورد این شکایت می کردید که چرا هیچ پولی ندارید. اما بهتر هست که این افکار را از خودتان دور کنید.

تعبیر خواب کیف مدرسه

اگر کیفی که در خواب می بینید، شبیه کیف مدرسه هست به این معناست که برای به دست آوردن موفقیت باید کوشش کنید و تصمیم گیری های مهمی پیش روی شما خواهد بود.

تفسیر خواب کیف مسافرتی

اگر کیفی که در خواب دیدید، کیف مسافرت است، به این معناست که بهتر هست در خانه بمانید و از مسافرتی که در پیش دارید اجتناب کنید.

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن