مطالب پیشنهادی
تعبیر خواب حیوانات

19 راز تعبیر خواب زرافه به روایت منوچهر مطیعی

سراسر وب

تعبیر خواب زرافه | معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن زرافه در خواب آورده اند . مطیعی تهرانی زرافه را در خواب به معنای دوستی احمق می داند و روبرو شدن با زرافه در خواب یعنی با چنین فردی روبرو می شوید و نباید با او دوست شوید. معبری دیگر می گوید دیدن زرافه در خواب یعنی نیاز است برنامه ریزی برای کارهایتان داشته باشید.برای دانستن تعبیر کامل با سایت آینده جو همراه باشید.

تعبیر خواب زرافه از نظر کلی

به طور کلی دیدن زرافه در خواب سمبل و نماد رفاه و آسایش هست ولی همیشه درباره این نماد و سمبل شبهاتی وجود داشته است.

اگر در خواب خود زرافه مشاهده کردید نشانه این هست که در این لحظه شما توانایی به ساختن رویاها و نرم افزارهای آینده خودتان نیستید. بنابراین به وقت و نرم افزار ریزی بیشتری برای رسیدن به اهدافتان نیازمندید. رسیدن به آرزوهای خود را مدت زمانی به حال تعلیق در آورید تا به نتیجه بهتری برسید.

زرافه در خواب نشانه کسالت، خستگی و علاقه به برخی تغییرات در حیات است. شاید رفیق دارید سبک حیات خود را ویرایش بدهید یا حرفه جدیدی را پیدا کنید. این خواب نشانه متفاوت بودن نیز هست.

تعبیر خواب زرافه به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

زرافه در خواب رفیق احمق و یار ناموافق و ناهمرنگ هست که مجالست و موانست او سودی ندارد و زحمت می آورد.

چنانچه در خواب زرافه ای ببینید با شخصی رو به رو می شوید که دوستی با او نه به صلاح هست و نه ممکن اما این شخص کارهای عجیبی می تواند بکند و بدایعی از او دیده می شود که بیننده را به حیرت وا می دارد.

به دنبال زرافه رفتن دو حالت دارد. اگر به قدم و آهسته زرافه ای را دنبال کنید از مردی احمق پیروی می کنید که این تبعیت به مصلحت شما نیست ولی اگر در خواب دیدید که به دنبال زرافه می دوید، در پی امری محال می روید و دست به کاری غیر ممکن و دشوار می زنید که آن هم به صلاح شما نیست.

دیدن زرافه در باغ وحش برخورد با چنان آدمی هست که گفته شد. آدمی که می تواند چند روز فکرتان را به خود مشغول نگه دارد بی آن که تاثیری در زندگیتان داشته باشد.

دیدن چندین زرافه در یک محل ارتباط و برخورد با اجتماع مردمی نادان و جاهل است.

تعبیر خواب زرافه در فضای باز

دیدن زرافه در فضای باز نشانه مناسب و مطلوبی برای شما نیست. شریک زندگیتان احساسی که در برابر او دارید را نسبت به شما ندارد و شما به زودی پی خواهید برد که او نسبت به شما بی وفاست. در این وقت ممکن هست شما افسرده شوید ولی در آینده خواهید فهمید که دوری از او چندان دشوار نیست و آرامی پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب سر تکان دادن زرافه

دیدن زرافه‌ای که خم شده و یا سر تکان می‌دهد نشانه‌های خوبی را به همراه دارد. شخصی وجود دارد که نسبت به شما نامهربان هست البته شما نیز نسبت به او همین رفتار را دارید ولی موقعیت مناسبی برای شما پیش خواهد آمد که به وسیله آن فرد به ترقی قابل توجهی دست خواهید یافت. شما حتی روی آن شخص حسابی هم باز نمی‌کردید.

تعبیر خواب نشستن بر روی زرافه

اگر در خواب دیدید که بر پشت زرافه‌ای نشسته و او را به حرکت در می‌اورید بیانگر این هست که شما مرکز توجه هیچکس جز خودتان نیستید. با دیدن این خواب رابطه شما به بهترین دوستتان برهم خواهد خورد.

اگر دیدید که روی زرافه سوار شدید تفسیرش این هست که شما منحصر به فرد هستید و دائما به دنبال توجه دیگرانید. این خواب نشانه خود محوری و غرور و تکبر بیش از اندازه شماست.

تعبیر خواب دویدن زرافه

اگر در خواب زرافه ای دیدید که در حال دویدن بود تفسیرش این هست که نمی توانید اهداف خود را عملی کنید. این خواب به شما هشدار میدهد که برای رسیدن به خواسته های خود لازم به وقت و کوشش بیشتری دارید.

تعبیر خواب خم شدن زرافه

اگر خواب دیدید که زرافه سر خود را خم کرد تفسیرش این هست که یک نفر شما را سوپرایز و شگفت زده می کند. این خواب هشداری از ناخودآگاه شماست و باید سعی کنید به دیگران محبت کنید تا محبوب تر شوید.

تعبیر خواب زرافه خانگی

دیدن زرافه خانگی در خواب نشانه خیلی خوبی هست و به معنی لحظات دلپذیر و اتفاقات جالبی هست که به زودی تجربه خواهید کرد. این خواب همچنین نشانه خوشبختی و رضایت و موفقیت در حیات است.

تعبیر خواب زرافه ای که به خواب فرو رفته

اگر در خواب دیدید که زرافه به خواب فرو رفته بود تفسیرش موفقیت و ارتقای شغلی و افزایش درآمد است.

تعبیر خواب دیدن زرافه در حال خوردن برگ ها

اگر خواب دیدید که زرافه مشغول خوردن برگ درخت بود تفسیرش این هست که به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید و مسیرها برایتان راحت خواهد شد. به تعبیری دیگر این خواب نشانه دریافت یاری از شخصی دیگر است.

تعبیر خواب شیر خوردن زرافه

شیر خوردن زرافه در خواب به این معنی هست که برای اهداف خود لازم به کوشش بیشتری دارید. اما در انتها موفق خواهید بود.

تعبیر خواب جنگیدن زرافه

جنگیدن زرافه در خواب نشانه کوشش برای حل ایرادات فعلی می باشد.

تعبیر خواب آمدن زرافه به خانه

اگر دیدید که زرافه به خانه شما آمد تفسیرش این هست که با آدم جدیدی رفیق خواهید شد و لحظات لذت بخشی را با آن ها سپری خواهید کرد.

تعبیر خواب زرافه مجروح

دیدن زرافه مجروح در خواب به احتمال بیشمار حالی از موانعی هست که در طریق رسیدن به اهداف خود خواهیددید. شما در هیچ زمانی نمیتوانید به آن ها غلبه کنید.

تعبیر خواب دیدن زرافه از راه دور

تعبیر دیدن زرافه از راه دور نشانه این هست که خوشبختی از شما فاصله دارد و در حال آماده در شرایط بدی قرار گرفته اید.

تعبیر دیگر این خواب نشانه اندوه واندوه است. ولی اگر زرافه به شما نزدیک شد تعبیرش خوب هست. و به این معنی هست که به زودی مشکلاتتان برطرف خواهد شد.

تعبیر خواب زرافه مرده

دیدن زرافه مرده به احتمال بیشمار مشکلاتی هست که قرار هست در آینده با آن روبرو شوید. به دلیل اندازه این حیوان، به نوعی به پیروزی و غلبه بر دشمنان اشاره دارد.

تعبیر خواب حرف زدن با زرافه

اگر خواب دیدید که زرافه با شما صحبت می کرد تفسیرش این هست که برخی اتفاقات غیر معمول و عجیب به زودی در حیات شما اتفاق خواهد افتاد.

تعبیر خواب زرافه کودک

تفسیر دیدن کودک زرافه در خواب به فرزندان مربوط می شود این خواب نشان می دهد که به زودی فرزند سالمی به جهان خواهید آورد و اگر صاحب فرزند هستید به زودی اخبار خوبی را از او خواهید شنید.

تفسیر خواب داشتن زرافه

اگر در خواب دیدید که زرافه دارید تفسیرش این هست که شما خوش بین هستید و طبیعت پر انرژی دارید. شما در جایی که حیات میکنید خیلی محبوب هستید و همه از وجود شما لذت میبرند.

تعبیر خواب زرافه ها

اگر در خواب دیدید که در بین گله زرافه ها بودید تفسیرش این هست که با یاری و تجربه و علم خود به زودی به موفقیت های بی نظیری دست پیدا خواهید کرد.

 

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن