مطالب پیشنهادی
متفرقه

57 راز تعبیر خواب کادو و هدیه دادن از معبرین

سراسر وب

تعبیر خواب کادو و هدیه، به طور کلی، نشانه‌ی خوبی است. این خواب نشان‌دهنده‌ی آرامی و خلاصی از ایرادات حیات است. هم‌چنین، تعبیر خواب کادو و هدیه دادن نشانه‌ای از برطرف کدورت میان دوستان، شرکا، یا اعضای یک خانواده است. دیدن خواب هدیه پیا‌م‌آور دستیابی به خواسته‌ها و آرزوها است. چه در خواب به کسی هدیه بدهید و چه از دیگران هدیه بگیرید، وجود هدیه در خواب پیامدهای مثبتی برای‌تان خواهد داشت.

با وجود این، اگر در خواب، چیز بد یا ناخوشایندی را به عنوان هدیه بگیرید یا به کسی بدهید، به این معنی هست که شاید از جانب آدم‌های اطراف‌تان دچار آسیب و زیان شوید. قبول یک هدیه نشان‌دهنده‌ی رسیدن به یک عشق و آغاز یک رابطه‌ی طولانی مدت، و حتی ازدواج است. از سویی دیگر، رد کردن یک هدیه به این معنی هست که احتمالا با شما بد رفتاری خواهد شد یا بی‌دلیل از جانب اطرافیان‌تان مورد پرخاشگری قرار خواهید گرفت. از این رو، باید فاصله‌تان را با چنین آدم‌هایی حفظ کنید. در ادامه با آینده جو همراه باشید.

۱. تعبیر خواب دریافت یک هدیه

مشاهده‌ی خواب دریافت یک هدیه نشان‌دهنده‌ی خوش‌شانسی در حیات است. این خواب به معنی مواجه‌ی غیر منتظره با اتفاقات مثبت و شنیدن اخبار خوب است. هدیه نماد عشق و ثروت هست و بر یک حیات عاشقانه و شاد، و هم‌چنین، یک محیط شغل موفق دلالت می‌کند. اگر در خواب سعی میکنید هدیه‌ی داخل یک جعبه را حدس بزنید، ولی توانایی به انجام این شغل نیستید، احتمالا رابطه‌تان با یکی از دوستان صمیمی‌تان به انتها خواهد رسید.

۲. تعبیر خواب کادو دادن

اگر در خواب به دیگران هدیه بدهید، نشان می‌دهد شما دارای شخصیتی مهربان، یاری‌رسان، و سخاوتمند هستید. این خواب بر این حقیقت دلالت دارد که شما انسانی سودمند و متواضع هستید و با قصد و نیت خوب به دیگران یاری می‌کنید. دادن یک هدیه‌ی خوب در خواب به دیگران نشان‌دهنده‌ی خصوصیات اخلاقی پسندیده است. دادن یک هدیه‌ی بد در خواب نیز به معنی ریاکاری و عدم اعتماد است؛ این خواب می‌خواهد خصوصیات بدتان را به شما یادآوری کند.

۳. تعبیر خواب کادو کردن یک کادو

خواب کادو کردن یک هدیه به این معنی هست که به زودی به خواسته‌های‌تان خواهید رسید. این خواب نشانه‌ای از آسودگی و ثروت است. این خواب نشان می‌دهد در حیات اوقات خوشی را تجربه خواهید کرد و به وضعیت مالی خوبی خواهید رسید. این خواب نشان‌دهنده‌ی افزایش درآمد و بهبود کیفیت حیات است.

۴. تعبیر خواب حسادت به فردی به خاطر دریافت هدیه

اگر در عالم خواب، ببینید به فردی هدیه‌ای داشته شده هست ولی به شما چنین هدیه‌ای نداده‌اند، و به همین خاطر به این فرد حسادت کرده‌اید، احتمالا در دیگر بخش‌های زندگی‌تان نیز به دیگران حسادت می‌ورزید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب کلاه

۵. تعبیر خواب کادو دادن اسب

ضرب‌المثلی وجود دارد که می‌گوید، “‌دندان اسب پیشکشی را نمی‌شمارند‌”‌، به این معنی که از فرد کادو دهنده یا خود نباید مشکل بگیرید. ولی موارد تعداد زیادی وجود دارند که ممکن هست فرد هدیه دهنده از دادن یک هدیه‌ی ممتاز مقصود ناخوشایند داشته باشد؛ در این صورت، در عالم واقعیت باید خیلی هوشیار باشید و اگر فردی برای شما هدیه‌ای آورده است، کمی به نیت وی شک کنید.

۶. تعبیر خواب تعداد زیادی کادو

مشاهده‌ی خواب تعداد بیشمار کادو و هدیه نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که شما دارای توانایی‌ها و استعدادهای کشف نشده‌ی تعداد زیادی هستید. باید تلاش‌شان را بیش‌تر کنید تا از برخی جهات به زندگی‌تان رونق ببخشید.

۷. تعبیر خواب انتظار برای دریافت هدیه

اگر در عالم خواب باور داشته باشید که هدیه‌ای دریافت خواهید کرد، احتمالا در حیات واقعی‌تان مسئله‌ای را پیش‌بینی خواهید کرد.

۸. تعبیر خواب کادوی بد و ناخوشایند

اگر در عالم خواب، کادویی را باز کنید و شاهد هدیه‌ای دردسرساز یا نفرت‌انگیز باشید، احتمالا با مسئله‌ای فریبنده مواجه خواهید شد یا دچار ناامید و فریب می‌شوید. احتمالا در عالم واقعیت، احساس میکنید فردی به نیازهای شما بی‌توجه هست یا به شما ارزش نمی‌دهد.

۹. تعبیر خواب کادو گرفتن اسلحه

مشاهده‌ی خواب دریافت اسلحه به عنوان هدیه می‌تواند هشدارآمیز باشد. احتمالا در عالم واقعیت برای رسیدن به برخی اهداف ممتاز به هر راه متوسل می‌شوید. شاید هم اکنون در حال بررسی استفاده از ابزاری غیر قانونی یا تقلبی هستید تا رسیدن‌تان را به موفقیت تضمین یا تایید کند. با وجود این، چنین خوابی به شما می‌گوید این راه احتمالا به شکست منجر خواهد شد.

۱۰. تعبیر خواب کادو گرفتن قوچ

دریافت یک قوچ، چه مرده و چه زنده، به عنوان هدیه در عالم خواب به این معنی هست که احتمالا به زودی فرصتی نصیب‌تان خواهد شد تا با فرد قوی و با نفوذی آشنا شوید؛ این فرد راه‌های ترفیع شغلی یا رسیدن به موفقیت‌های بیش‌تر را برای‌تان هموار خواهد کرد.

۱۱. تعبیر خواب کادو گرفتن یک نقاشی

دریافت یک نقاشی به عنوان کادو در عالم خواب به این معنی هست که احتمال دارد در آینده به فردی تعداد زیادی متداول و محترم تبدیل شوید.

۱۲. تعبیر خواب دریافت کفش به عنوان هدیه

مشاهده‌ی خواب دریافت کفش به عنوان هدیه در یک مراسم نظیر عید نوروز یا جشن تولد، نشانه‌ای از این حقیقت هست که در آینده‌ی نزدیک ممکن هست به فردی خدمت یا لطف کنید.

۱۳. تعبیر خواب کادو گرفتن حلقه

اگر در خواب ببینید حلقه‌ای را به عنوان هدیه دریافت کرده‌اید، ممکن هست به این معنی باشد که تمام سوء تفاهم‌هایی که در رابطه‌ای به وجود آمده‌اند، برطرف خواهند شد، و دوران درگیری و ناراحتی به انتها خواهند رسید. این مسئله منجر می‌شود رابطه‌تان متعادل‌تر و موفق‌تر شود، و آرامی و صلح برای‌تان به ارمغان بیاورد.

۱۴. تعبیر خواب کادو گرفتن سهام

دریافت سهام به عنوان کادو در عالم خواب هشداردهنده‌ی این مسئله باشد که شاید به زودی یکی از نزدیکان یا آدم خانواده‌تان شما را فریب می‌دهد و به شما خیانت خواهد کرد.

۱۵. تعبیر خواب کادو گرفتن یاقوت ارغوانی

دریافت یاقوت ارغوانی به عنوان هدیه در عالم خواب، نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که در آینده با فردی ملاقات خواهید کرد که تا آن‌جا که خواهید توانست باید از وی دوری کنید. اگر اجازه بدهید این آدم به شما نزدیک‌ شود، در حیات باثبات و آرام‌تان تشویش و آشفتگی ایجاد خواهد کرد.

۱۶. تعبیر خواب کادو گرفتن تفنگ ساچمه‌ای

دریافت تفنگ ساچمه‌ای به عنوان هدیه یا جایزه در عالم خواب به معنی شکستی قریب‌الوقوع در پروژه‌ای هست که در آن کوشش میکنید از روش‌های مشکوک و غیر قانونی به پیروزی برسید.

۱۷. تعبیر خواب کادو گرفتن تفنگ

مشاهده‌ی خواب دریافت تفنگ به عنوان هدیه نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که تا زمانی که برای رسیدن به اهداف‌تان از روش‌های مجرمانه یا نادرست پیروی کنید، توانایی نخواهید بود به هیچ موفقیتی دست یابید.

۱۸. تعبیر خواب کادو گرفتن سنگ قیمتی

خواب‌هایی که در آن‌ها سنگ‌های قیمتی را به عنوان هدیه یا نشانه‌ی تحسین دریافت می‌کنید، ماهیتی منفی دارند؛ این قبیل خواب‌ها نشان‌دهنده‌ی اختلالی ناگهانی در برنامه‌ها و طرح‌های‌تان هستند.

۱۹. تعبیر خواب کادو گرفتن کیک

دریافت یک کیک ممتاز به عنوان هدیه‌ی روز تولد، عروسی، یا سالگرد در عالم خواب، نشانه‌ای فرخنده از پیشرفت‌هایی ناگهانی و مثبت در حیات است. این اتفاق هیجان‌آور می‌تواند به خانواده‌تان مربوط باشد؛ از عبارت ازدواج یکی از عزیزان‌تان یا بچه‌دار شدن آن‌ها، یا ممکن هست به تلاش شغلی‌تان، نظیر ترفیع درجه یا افزایش درآمد ربط داشته باشد.

۲۰. تعبیر خواب دریافت وسیله‌ی شیشه‌ای به عنوان کادو

دریافت شیشه یا هر وسیله‌ی دیگری از جنس شیشه به عنوان هدیه در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی یک دستاورد بزرگ و قابل توجه است. ممکن هست به دلیل یک عمل خیرخواهانه و قابل ستایش یا داشتن مهارت‌های قابل تحسین در بین مردم و گروه به جایگاهی محترم و قابل اعتماد دست یابید.

۲۱. تعبیر خواب دریافت هدیه‌ی تولد

دریافت هدیه‌ی تولد در عالم خواب معمولا به عنوان یک نماد مثبت تعبیر می‌شود. این خواب معمولا پیا‌م‌آور شانس و خوشبختی، و هم‌چنین، نشان‌دهنده‌ی رسیدن به موفقیت در پروژه‌ها و فعالیت‌های جاری‌تان است.

۲۲. تعبیر خواب کادو تولد دادن به دیگران

در عالم خواب معمولا معنی و تعبیر خوبی به همراه ندارد. بلکه، این خواب نشان‌دهنده‌ی عدم احترام فرد مقابل (فردی که به وی هدیه می‌دهید) به شما است؛ چنان‌چه فرد مقابل را در خواب نمی‌شناسید، به این معنی هست که به طور کلی با بی‌احترامی و گستاخی مواجه خواهید شد.

۲۳. تعبیر خواب عدم دریافت کادو مورد انتظارتان

اگر در خواب، هدیه‌ای را که انتظارش را می‌کشید، دریافت نمی‌کنید، احتمالا به این معنی هست که معمولا به سادگی تسلیم میشوید یا به وعده‌هایی که به دیگران داده‌اید عمل نمی‌کنید.

۲۴. تعبیر خواب کادو گرفتن از طرف یکی از آشنایان

دریافت هدیه از طریق یکی از دوستان یا اعضای خانواده در عالم خواب ممکن هست نشان‌دهنده‌ی این حقیقت باشد که این فرد به زودی برای‌تان دردسرساز خواهد شد.

۲۵. تعبیر خواب کادو گرفتن از طرف یک غریبه

دریافت یک هدیه از طرف یک غریبه در عالم خواب – خواه وی به طور کلی برای‌تان غریبه باشد، خواه در عالم خواب توانایی نباشید وی را شناسایی کنید – هشداردهنده‌ی این حقیقت هست که در عالم واقعیت، به زودی ممکن هست مقصود اقدامات یک فرد خبیث و قوی قرار بگیرید.

۲۶. تعبیر خواب برگزیده کادو

انتخاب هدیه در عالم خواب ممکن هست نشان‌دهنده‌ی وضعیت نابسامان مالی کنونی یا عدم برنامه‌ریزی مالی مناسب در عالم واقعیت باشد.

۲۷. تعبیر خواب ساختن یک هدیه

آفریدن و ساختن یک اثر هنری برای هدیه دادن آن به یک فرد دیگر در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی کنترل و تسلط‌تان بر وضعیت مالی‌تان در حال یا گذشته است. توانایی‌تان برای ساماندهی مسئولیت‌های مالی و برطرف نیازها و خواسته‌های فیزیکی بی‌نظیر است، و دوستان و آدم خانواده برای مشورت و دریافت نصیحت از شما درباره‌ی مسایل مالی یا سرمایه‌گذاری نزد شما می‌آیند. توجه دقیق‌ بر حساب‌ها و کیف پول‌تان منجر شده هست بتوانید در آرامی حیات کنید و خیال‌تان از برطرف نیازهای روزمره‌تان راحت باشد.

۲۸. تعبیر خواب ناتوانی در برگزیده یا تقدیم یک کادو

اگر در عالم خواب، کوشش میکنید هدیه‌ای را به یک فرد تقدیم کنید، ولی در این شغل ناتوان هستید – چه به دلیل آن‌که نمی‌توانید هدیه‌ای درخور و شایسته‌ی وی برگزیده کنید، و چه به آن دلیل که به وی دسترسی ندارید تا هدیه‌تان را تقدیم‌اش کنید – نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که در آینده‌ی نزدیک از لحاظ مالی دچار ایراد خواهید شد.

۲۹. تعبیر خواب کادو یا هدیه‌ی باز نشده

مشاهده‌ی یک هدیه‌ی باز نشده و دست نخورده – خواه به دلیل تردید در صحت و سلامت هدیه یا خواه به دلیل مشغله‌ی کاری بیشمار – در عالم خواب، احتمالا نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که در آینده‌ی نزدیک گرفتار یک بازی یا جریان عاشقانه خواهید شد؛ ممکن هست وارد برخی کارها و داستان‌ها شوید، یا به شخصی نزدیک شوید که علاقه ندارید دیگران از وجود وی آگاه شوند.

۳۰. تعبیر خواب کادو گرفتن کتاب

دریافت کتاب به عنوان کادو در عالم خواب معمولا نشان‌دهنده‌ی توانایی عجیب و غیر طبیعی شما در بیان جملات حکیمانه یا پیش‌بینی اتفاقات در عالم واقعیت است. این بینش و توانایی حکیمانه به چهره طبیعی در شما وجود دارد، ولی همچنان به طور کامل از وجود چنین استعدادی در خود آگاه نیستید.

۳۱. تعبیر خواب آووکادو به عنوان هدیه

دریافت آووکادو به عنوان هدیه در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی یک رابطه‌ی استاد و شاگردی است. ممکن هست به زودی مسئول راهنمایی یکی از همکاران اندک تجربه‌ یا ارائه مشورت به یک کارآموز یا شاگرد شوید.

۳۲. تعبیر خواب دریافت کیف پول به عنوان هدیه

دریافت کیف پول از طرف یک رفیق یا یکی از اعضای خانواده به عنوان هدیه در عالم خواب ممکن هست در عالم واقعیت نشان‌دهنده‌ی وجود تعدادی دروغگو و فریبکار در اطراف‌تان باشد. چنین هدیه‌ی جذاب و ارزشمندی ممکن هست جهت انحراف ذهن شما از یک حقیقت تلخ باشد؛ احتمالا این آدم از حفظ رابطه‌شان با شما فواید ناعادلانه‌ای به دست می‌آورند.

۳۳. تعبیر خواب دادن گوشواره به عنوان هدیه دادن

گوشواره به عنوان هدیه در عالم خواب، مثلا دادن یک جفت گوشواره مزین به مجموعه‌ای از مرواریدهای نفیس به مادر خوانده یا مادر همسر به عنوان هدیه‌ی تولد، و خوشحالی زاید‌الوصف وی از دریافت چنین هدیه‌ای می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک ناامیدی و شکست قریب‌الوقوع باشد.

۳۴. تعبیر خواب دریافت یک کتاب مقدس و مذهبی به عنوان هدیه

دریافت یک کتاب مقدس و مذهبی به عنوان هدیه در عالم خواب نشانه‌ای غیر منتظره از رسیدن به آگاهی از مقصود اصلی و حقیقی‌تان از ورود به این جهان است. احتمالا به یک تجربه‌ی بصری خواهید رسید یا به طور تصادفی وارد مسیری خواهید شد که شما را عمیقا به آن‌چه واقعا هستید و ذاتی حقیقی‌تان رهنمود می‌سازد.

۳۵. تعبیر خواب دریافت روغن به عنوان کادو

دریافت روغن به عنوان هدیه در عالم خواب ممکن هست نشان‌دهنده‌ی برخوردهای اجتماعی خوشایند یا مثبت در آینده‌ای نزدیک باشد. مثلا ممکن هست با دوستان و اعضای خانواده‌تان به تفریح بروید، و در این راه به خاطراتی شیرین و آرامی دست یابید. این تفریح می‌تواند یک بیرون رفتن اسان مانند غذا خوردن در رستوران یا خرید از فروشگاه‌ها باشد، یا شامل مناسبت‌هایی از قبیل مهمانی‌های بزرگ یا مسافرت شود.

۳۶. تعبیر خواب دریافت آب‌نبات به عنوان کادو

دریافت آب‌نبات به عنوان هدیه در عالم خواب معمولا نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که فردی در عالم واقعیت نسبت به شما رفتاری ریاکارانه دارد.

۳۷. تعبیر خواب دریافت یک صندل از طرف یک رفیق فقیر به عنوان هدیه

تصویر نمادین صندل در خواب نشان‌دهنده‌ی انتها قریب‌الوقوع و سریع یک دوستی یا رابطه‌ای عاشقانه است. با وجود این، اگر در عالم خواب ببینید این صندل از طرف یکی از دوستان‌تان به عنوان هدیه برای شما گرفته شده است، به این معنی هست که شما در حال آماده با فرد دیگری که برای تضعیف دوستی و رابطه‌تان کوشش می‌کند یا نقش مهمی در زوال این رابطه دارد نیز درگیر هستید.

۳۸. تعبیر خواب پیراهن آشپزی به عنوان هدیه

لباس آشپزی مانند پیشبند یا کلاه، نماد اعتماد به تنفس است. دریافت پیراهن آشپزی به عنوان هدیه در عالم خواب ممکن هست به معنی آمادگی شما برای پشت سر گذاشتن چالش‌ها یا آغاز یک ماجرای نوین است. فرصتی به چهره بالقوه در اختیارتان هست که می‌تواند منجر شکوفا شدن مهارت‌ها و توانایی‌های‌تان شود.

۳۹. تعبیر خواب دریافت یک جغد به عنوان هدیه

مشاهده‌ی خواب دریافت یک جغد به عنوان هدیه دارای معانی منفی و ناخوشایندی است. اگر شخص محبوب‌تان در عالم خواب جغدی را برای شما به هدیه آورده است، احتمالا اعتمادتان را نسبت به وی از دست خواهید داد و به قصد و نیت وی از این رابطه پی خواهید برد.

۴۰. تعبیر خواب دریافت فنجان‌های چای به عنوان کادو تولد

دریافت هدیه در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی افزایش بینش و گسترش چشم‌اندازتان به دنیای اجتماعی اطراف‌تان هست که به رشد شخصیتی و حرفه‌ای‌تان منجر خواهد شد. بنابراین، هدیه در عالم خواب به خودی خود نشان‌دهنده‌ی آگاهی یا باوری هست که ممکن هست در عالم واقعیت فاقد آن باشید. دریافت فنجان چای به عنوان کادو نشان‌دهنده‌ی لازم شما به تقویت ایمان و معنویت است.

۴۱. تعبیر خواب هدیه‌ای از طرف نامزد سابق

دریافت هدیه از طرف فردی آشنا در عالم خواب می‌تواند به معنی بروز برخی مسائل آزاردهنده‌ی در عالم واقعیت باشد. در این مورد، نامزد سابق‌تان ممکن هست به دلیل حسادت ورزیدن به آدم‌هایی که جدیدا به شما وارد رابطه شده‌اند، به اذیت و اذیت شما بپردازد. البته، احتمال دارد دلتنگ‌تان شده باشد و برای آن‌که مجبورتان کند یک مهلت دیگر به وی بدهید، شما را تحت فشار قرار ‌دهد.

۴۲. تعبیر خواب دریافت نمک و گل رز به عنوان هدیه

دریافت نمک و گل رز به عنوان هدیه در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی نقطه‌ی عطفی در رابطه‌تان با یک فرد است. به ویژه، نمک نماد عدم پذیرش و اختلاف نظر است؛ به علاوه، دریافت گل رز می‌تواند به معنی فقدان صمیمت و انگیزه‌های مشکوک باشد.

بیشت بخوانید: تعبیر خواب گل

۴۳. تعبیر خواب دریافت یک خفاش به عنوان کادو

خفاش در عالم خواب نماد اختلاف و درگیری، بریده شدن پیوندها، یا انتها یک رابطه با فردی نزدیک و صمیمی است.

۴۴. تعبیر خواب دریافت رز صورتی به عنوان هدیه

رز صورتی نمادی از یک ماجرای عاشقانه و رمانتیک نوین است. دریافت رز صورتی به عنوان کادو در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که در آینده‌ی نزدیک با فرد جدیدی آشنا میشوید که عشق و علاقه‌تان را بر می‌انگیزد.

۴۵. تعبیر خواب کادو فروشی

کادو فروشی معمولا نماد چیزهای با ارزشی هست که ارزش‌شان بر اساس پول سنجیده نمی‌شوند. مشاهده‌ی یک کادو فروشی در عالم خواب ممکن هست به تلاش‌های‌تان برای جلب نظر مثبت دیگران اشاره داشته باشد. این خواب نشان‌دهنده‌ی این حقیقت هست که شما کوشش میکنید خودتان را به شخص محبوب‌تان ثابت کنید. این خواب معمولا به رفتار و نگرش شما اشاره می‌کند.

۴۶. تعبیر خواب هدیه‌ای داخل یک جعبه

هدیه‌ای داخل یک جعبه به این معنی هست که وقت آن فرا رسیده که جنبه‌های نوین و مثبتی از خودتان را کشف کنید. این خواب به شما می‌گوید، جعبه را باز کنید (محدودیت‌های‌تان را از بین ببرید) تا هدیه‌ی (موهبت‌های) داخل آن را بیابید. فردی که در عالم خواب این جعبه را به شما می‌دهد، راهنمای شما است. همیشه به نصیحت‌هایی که این فرد در عالم خواب و بیداری به شما می‌دهد، گوش بسپارید.

۴۷. تعبیر خواب دریافت دستبند یا بازوبند به عنوان کادو

دریافت دستبند یا بازوبندی که از طرف رفیق یا فرد محبوب‌تان به عنوان هدیه دریافت کرده‌اید و به دور بازوی‌تان بسته‌اید، نشان‌دهنده‌ی این هست که به زودی یک مراسم ازدواج یا یک گردهمایی خوشحال در پیش دارید.

۴۸. تعبیر خواب دریافت گلدان به عنوان هدیه

دریافت گلدان به عنوان هدیه در عالم خواب به معنی دستیابی به خواسته‌های قلبی‌تان است. برای رسیدن به این خواسته‌ها باید هرگونه پیشنهاد یا انتقادی را به آغوش باز بپذیرید.

۴۹. تعبیر خواب دریافت عطر به عنوان کادو

عطر برای زنان جوان به معنی وقوع اتفاقاتی هیجان‌انگیز و نشاط‌آور است. دریافت عطر به عنوان هدیه از جانب مرد مورد علاقه در عالم خواب، پیام‌آور تجربه‌هایی شگفت‌انگیز هست که لذت‌هایی پرخطر به همراه دارند.

۵۰. تعبیر خواب دریافت فیل به عنوان هدیه

دریافت فیل به عنوان کادو در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی دستیابی قریب‌الوقوع به زیادی و ثروت است.

۵۱. تعبیر خواب هدیه‌ی سال نو

هدیه‌ی سال نو در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی فصل شادی و دورهمی، هدایای معنوی، شگفتی و سورپرایز، حسن نیت، خیرخواهی، و سودآوری است.

۵۲. تعبیر خواب گرفتن هدیه از دیگران

گرفتن کادو نشانه‌ای نمادین از کنترل درونی است. این خواب نشان می‌دهد به جلب دوباره‌ی اطمینان دیگران لازم دارید.

۵۳. تعبیر خواب دریافت سنگ خون به عنوان هدیه

مشاهده‌ی سنگ خون در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی بروز بدشانسی در روابط دوستانه یا عاشقانه‌تان است. دریافت یک سنگ خون از جانب مرد مورد علاقه‌تان در عالم خواب نشانه‌ای از دوری و بیگانگی از یک دوست، ولی نزدیک شدن به یک رفیق ارزشمندتر در عالم واقعی است.

۵۴. تعبیر خواب دریافت یک هدیه‌ی نامناسب

دریافت یک هدیه‌ی نامناسب در عالم خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نیات پلید یک فرد در مورد شما باشد؛ به خصوص اگر این کادو نامناسب در یک جعبه یا کاغذ کادوی خیلی جذاب و فریبنده باشد، باید در عالم واقعیت خیلی هوشیار باشید و چنین افرادی را در زندگی‌تان شناسایی کنید.

۵۵. تعبیر خواب دریافت یک جعبه‌ی خالی به عنوان هدیه

دریافت یک جعبه‌ی خالی به عنوان هدیه در عالم خواب می‌تواند بازتابی از احساسات‌تان نسبت به دیگران و عدم بروز عواطف و هیجان‌های‌تان به آن‌ها باشد.

56. تعبیر خواب کادو و هدیه از امام صادق

امام صادق گرفتن هدیه را نیکو می‌داند به خصوص اگر آن هدیه گوشت باشد.

57.تعبیر خواب کادو و هدیه از ابراهیم کرمانی

هدیه نشانه فرزند است. اگر فردی در خواب ببیند که کسی به وی هدیه ای داد و بیننده رویا شکر گفت نشانه زیاد شدن مال و تندرستی او است و اگر بیننده رویا شکر نگفت تعبیرش خلاف آن می باشد.

 

 

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن