مطالب پیشنهادی
متفرقه

6 راز تعبیر خواب فیل از حضرت یوسف و امام صادق | دیدن فیل در خواب نشانه چیست؟

سراسر وب

دیدن فیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب فرایند تعبیر خواب هایی است که در خواب می بینید. تعبیر خواب فیل را می توانید در سایت تعبیر خواب آنلاین آینده جو بخوانید.

تعبیر خواب فیل به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

فیل جانوری است که تقریباً برای ما ایرانی ها ناشناخته است. این سرزمین بومی سرزمین ما نیست و اکثر آشنایان ما ، به ویژه در دوران کودکی ، با افسانه ها در ارتباط بوده اند. شاید به همین دلیل است که محققان ایرانی تفسیری از فیل نوشته اند که درست به نظر نمی رسد.

به عنوان مثال ، آنها نوشته اند (فیل پادشاه عجم است و اگر سوار فیل شوید ، یک زن ایرانی به دست می آورید و اگر در کنار فیل قدم بزنید ، زن عجم و ایرانی بر رویای خواب مسلط می شود.)

می بینید که فیل هیچ ربطی به زن ایرانی ندارد و همچنین در موارد دیگری که نمی تواند پادشاه عجمی باشد. اما امروزه با کتاب ، رادیو و تلویزیون ، ما بیشتر درباره فیل می دانیم. فیل در خواب ما نمادی از عظمت در نعمت و قدرت و در عین حال نرمی و ملایمت است.

اگر در خواب ببینیم که سوار بر فیل هستیم و حیوان عظیمی از ما اطاعت می کند ، به قدرت و جلال می رسیم. ما در هر زمینه و در هر موقعیتی که هستیم پیشرفت می کنیم و این پیشرفت چشمگیر است.

اگر در خواب ببینیم که گله ای از فیلها در حال عبور است و ما ایستاده ایم و تماشا می کنیم ، با گروهی از مردان و زنان بزرگ روبرو می شویم. اگر می بینید که در کنار یک فیل بزرگ هستید ، موقعیتی کسب می کنید که می توانید بزرگ شوید.

اگر در خواب می بینید ، بر فیل سوار می شوید ، که من تعبیرش را نوشتم ، اما اگر نمی توانید سوار شوید ، موفق نخواهید شد. فیل نمی تواند دشمن باشد زیرا نماد صلح است ، بنابراین اگر فیل را مشاهده کنید که به دنبال شما می آید ، در میان یک رویداد بزرگ قرار خواهید گرفت که عظمت شما را می ترساند.

تعبیر خواب فیل به روایت محمد بن سیرین

اگر کسی در خواب ببیند که روی فیل نشسته است ، دلیل این است که او زن شرور می خواهد. اگر این خواب را ببیند ، دلیلش این است که زن را طلاق می دهد یا خدمتکار را می فروشد.

اگر ببیند که او فیل را کشته است ، دلیل این است که پادشاهی به دست او کشته می شود یا یک حصار محکم باز می کند.

اگر ببیند فیل روی سرش می رود و او را می کشد ، دلیل این است که او در حال نابودی است و احساس بدی دارد.
اگر ببیند که روی فیل نشسته است و سپس روی فیل دیگری نشسته است ، دلیل این است که او از خدمت پادشاه خود به پادشاه دیگری خدمت خواهد کرد.

تعبیر خواب فیل از نظر کرمانی

اگر ببیند که روی فیل نشسته است و فیل سلاح دارد و نیک مطیع او بود ، باید استدلال کند که باید پادشاه غیر عرب شود یا پادشاه غیر عرب را عصبانی کند.

اگر بیند که گوشت فیل هم می خورد دلیلش این است که به اندازه آن گوشت از پادشاه عجم ثروت و برکت می گیرد.
اگر بیننده چیزی از استخوان یا پوست فیل با خود داشت ، دلیل آن این است و ثروت و برکت از طرف پادشاه به دست آمد.

اگر بیند در هنگام نبرد بر روی فیل بنشیند ، این دلیلی برای خشم دشمن بزرگ است و آنها داستان همراهان فیل را به عنوان اثبات ارائه داده اند.

اگر ببیند فیل از پشت می افتد ، دلیلش این است که دچار مشکل شده است.

اگر ببیند که یک فیل در وسط جنگ افتاده و می میرد ، دلیل این است که پادشاه آن سرزمین می میرد.

تعبیر خواب فیل به روایت مغربی

اگر ببیند که با تماشای روی فیل نشسته است و قادر است ، به این دلیل است که او می خواهد زن عجمی با او ازدواج کند و آن زن قادر است با او ازدواج کند. اگر او چیز دیگری می بیند ، دلیل این است که او می تواند زن باشد.

اگر ببیند که یک فیل مسلح است و از شهری به شهر دیگر می رود ، دلیل این است که پادشاهی آن سرزمین از پادشاه به پادشاه می افتد تا او را نابود کند.

تعبیر خواب فیل از نظر امام صادق

دیدن فیل در خواب شش جنبه دارد
پادشاه عجمی ، مرد بردگان ، مرد کارگر (مردی که چهار دست و پا اجاره می دهد) ، مرد قدرتمند و با عظمت. مرد حسود. استبداد خونخوار.

تعبیر خواب لوک ویتنها

فیل: ازدواج دیرهنگام ، تانی و مدیتیشن
سوار شدن بر آن: خوشبختی
مرگ آن: پروژه های شکست خورده

تعبیر خواب فیل توسط آنلی بیتون

اگر در خواب می بینید که سوار فیل هستید ، نشانه این است که از شخص معتمد ثروت خواهید برد و دارای اقتدار و اقتدار خواهید بود ، بر امور خود تسلط کامل خواهید داشت و سخنان شما مطابق قانون در آنجا خواهد بود.

دیدن تعدادی فیل در خواب یک نشانه عالی است. دیدن فیل فقط در خواب ، نشانه این است که با ذکاوت و اطمینان در تحقیر زندگی خواهید کرد.

اگر در خواب ببینید که به فیل غذا می دهید ، این علامت آن است که با دوست داشتن زیردستان خود در جامعه جایی پیدا خواهید کرد.

اگر در خواب می بینید که سوار فیل هستید ، نشانه این است که از شخص معتمد ثروت خواهید برد و دارای اقتدار و اقتدار خواهید بود ، بر امور خود تسلط کامل خواهید داشت و سخنان شما مطابق قانون در آنجا خواهد بود.

منبع: is.gd cutt.ly clck.ru

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن