مطالب پیشنهادی
متفرقه

13 تعبیر خواب اردک از دیدگاه امام صادق و معبرین غربی

سراسر وب

در این مطلب تعبیر خواب اردک را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با توجه به مطالب ذکر شده بتوانید خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر و تعبیر نمایید.

اردک یا مرغابی از انواع پرندگانی هستند که دیدن این پرنده در خواب از نظر معبران دارای تعابیری هست توجه داشته باشید که تعبیر خواب اردک با توجه به اهلی یا وحشی بودن این حیوان دارای تعابیری متفاوت است، این پرنده هم به چهره اهلی و هم وحشی وجود دارد که دیدن آن در خواب معنی و معنی عمیقی دارد بنابراین اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که در مورد تفسیر دیدن خواب اردک اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می کنیم تا انتها مطلب همراه سایت آینده جو باشید.

تعبیر خواب اردک از نگاه معبرین غربی:

اگر فردی در خواب مشاهده کند که اردکی را شکار می کند:

نشانه تغییرات شدید و غیر منتظره در پیاده سازی نرم افزار های خواب بیننده است.

اگر فردی در خواب مشاهده کند که به اردکی شلیک می کند خواب وی دارای تعبیر خوبی نیست. تعبیر خواب اردک نشانه شخصی هست که از فریب دادن بیننده خواب لذت می برد.

اگر فردی در خواب اردکی را درون آب ببیند:

بیانگر این هست که خواب بیننده به زودی خبرهای مهمی را دریافت می کند. ولی اگر بیننده خواب اردک را از درون آب بیرون بکشد مشکلاتی برای فرزندان وی پیش می آید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب اردک از نگاه امام جعفر صادق:

تفسیر خواب اردک دارای ۴ وجه زیر هست :

بزرگی

ریاست

مال

فرمانروایی یافتن

اگر فردی در خواب ببیند که به اردکی شلیک می کند بیانگر این هست که فردی به وی حسادت می کند و علاوه بر این خواب بیننده موفقیت های زیادی در حیات اش دارد که فردی وی را برای خودش یک تهدید بزرگ شمار می کند.

تعابیر مختلف برای دیدن اردک در خواب:

برای دیدن اردک در خواب اگر فردی در خواب مشاهده کند که اردکی کواک کواک می کند نشانه این هست که چیزهای خوب در سر طریق بیننده خواب قرار می گیرد و وی در هر کاری که انجام می دهد شانس زیادی را بدست می آورد و اگر خواب بیننده در دوره ای از حیات اش مشکلاتی دارد این ایرادات در آستانه برطرف شدن هستند.

اگر فردی در خواب ببیند که با نامزدش گوشت اردک می خورد خواه خواب بیننده متاهل باشد یا مجرد بیانگر این هست که در حیات شخصی اش بخت وی را یاری می کند.

اگر فردی در خواب ببیند که گوشت اردک می خورد نشانه این هست به زودی شادی و خوشبختی به سراغ وی می رود و خواب بیننده در همه پروژه های آینده اش موفق می شود.

اگر فردی در خواب اردکی را در حال دویدن مشاهده کند بیانگر این هست که یکی از رازهای خواب بیننده برملا می شود همچنین خواب بیننده ممکن هست به فردی اعتماد کرده باشد که قابل اعتماد نیست بنابراین وی با برملا شدن رازهایش در نزد دیگران شرم زده می شود.

اگر فردی در خواب ببیند که پیراهن اردک پوشیده بیانگر این هست که وی جادو می شود یا اتفاقی جادویی برای خواب بیننده رخ می دهد.

تعبیر خواب اردک اسباب بازی

نشانه این هست که خواب بیننده فردی توانمند هست و ایرادات توانایی نیستند که وی را شکست دهند و بیننده خواب بر قابلیت هایش اطمینان دارد و می داند چگونه با فشارها و ایرادات حیات مقابله کند.

تعبیر خواب پرواز اردک

در خواب اگر شخصی در خواب اردکی را در خانه در حال پرواز کردن ببیند به این معناست که در آن خانه ایرادات بزرگی وجود داشته و توانایی دارد یکی از اعضای خانواده بیمار شود.

دیدن اردک نرو ماده در خواب

تفسیر اردک نرو ماده در خواب به معنای پیش بینی مراسم عروسی می باشد و توانایی دارد با یکی از نزدیکان تان ازدواج کنید.

تعبیر خواب اردک مشکی و سفید:

دیدن اردک و جوجه اردک زشت مشکی در خواب به معنای آفت مال هست و اما دیدن تعداد زیادی از اردک های سفید در خواب به معنای این هست که به اندازه یک مشت مروارید جواهر طلا و ثروت به دست می آورید.

تعبیر اردک غول پیکر و وحشی دیدن اردک غول پیکر به معنای وجود داشتن ایرادات و موانع در حیات هست که منجر درگیر کردن شما می شوند و دیدن اردک وحشی در خواب رونق در دریافت و شغل است.

تعبیر خواب کشتن اردک:

تعبیر اگر فردی در خواب ببیند که اردکی را می کشد و از گوشت آن می خورد بیانگر این هست که اموال زنش به وی می رسد و بیننده خواب اموال بدست آورده را خرج می کند.

تعبیر خواب اردک وحشی:

تفسیر خواب اردک وحشی بیانگر این هست که به زودی فردی یا چیزی خواب بیننده را ناامید می کند و توانایی دارد که یک رفیق یا یکی از نزدیکان بیننده خواب به وی خیانت کند و علاوه بر این نرم افزار ها آن طور که خواب بیننده انتظار دارد به سرانجام نرسد.

تعبیر خواب جوجه اردک:

در خواب بیانگر این هست که خواب بیننده در دوره ای از حیات اش که پیش رو دارد از نظر مادی شانس زیادی را بدست می آورد و می تواند سرمایه گذاری بزرگی را شروع نماید یا لاتاری بازی کند چون پول ها به چهره دسته دسته به سراغ وی می آیند.

تعبیر خواب شنا کردن اردک :

تفسیر خواب شنا کردن اردک بیانگر این هست که خواب بیننده می تواند بر مسائل عاطفی اش غلبه کند و اگر وی اخیرا دچار ایرادات عاطفی شده هست می تواند از پس آن ها برآید و شب ها با خیالت راحت تر بخوابد.

شنا کردن اردک در خواب نشانه خوبی می باشد و به این معناست که به زودی خبر های خوشی می شنوید و به هدفت تان نیز دست می یابید و تفسیر شنا کردن اردک در دریاچه نیز این هست که به زودی صاحب ثروت زیادی می شوید.

تعبیر خواب اردک مرده:

تعبیر دیدن اردک مرده در خواب نشانه این هست که بیننده خواب به زودی مشکلاتی را در حیات اش تجربه می کند که این ایرادات وی را افسرده می کنند و بهترین شغل برای خواب بیننده هست که منتظر دوره بهتری از حیات اش باشد و از افسردگی دوری کند چون همیشه طریق حل های خوبی برای داشتن حیات بهتر وجود دارند.

تعبیر خواب جوجه اردک زرد :

اگر شخصی در خواب جوجه اردک جذاب و زرد رنگی ببیند: به این معناست که به او مالی خواهد رسید .اگر پسر و یا دختری در خواب جوجه اردک زردرنگی را ببینید و مشغول غذا به او باشند تفسیر آن تقسیم مالی بین آشنایان و بستگان هست که سهمی نیز به آن می رسد.

ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان، در این مطلب تفسیر خواب اردک را پیش رو داشتید. امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی سایت آینده جو قرار بگیرد.

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن