مطالب پیشنهادی
متفرقه

15 راز تعبیر خواب سقوط و افتادن از مکان های مختلف

سراسر وب

خواب سقوط و افتادن خوابی معمولی و رایج است. همه ما یک بار در عمر خود چنین خوابی را تجربه کرده ایم و مفهوم و معنی آن را نمی دانیم. از آنجایی که دیدن افتادن و سقوط کردن در خواب غالبا تکراری است، سایت تعبیر خواب آنلاین  آینده جو در اینجا به بررسی برخی از رایج ترین نمونه های تعبیر خواب سقوط و افتادن می پردازیم.

۱. تعبیر خواب سقوط کردن و افتادن به طور کلی

این خواب تعبیری منفی دارد. اگر خواب افتادن را دیدید یا در خواب احساس کردید که در حال سقوط هستید، تعبیر آن هست که نرم افزار ها و اهداف شما با شکست روبرو خواهد شد و شما توانایی نیستید که آن ها را به اتمام برسانید. اگر به تازگی شغل جدیدی را شروع کرده اید، باید بدانید که هرگز در این شغل موفق نخواهید شد. این خواب همچنین با حجم وسیعی از سرخوردگی و آگاه شدن نسبت به چیزی در رابطه است. برای عملی کردن اهداف تان باید خود را آماده کنید تا از موانع جلوگیری کنید و به دنبال پیدا کردن راهی برای تحقق اهداف خود باشید.

۲. تعبیر خواب سقوط و افتادن از نردبان

این خواب هم تعبیری منفی دارد و نشان دهنده آن هست که شما مجبور خواهید شد تا در برابر کسی یا چیزی تسلیم شوید و بنابراین اهداف و آرزوهای تان بی نتیجه خواهد ماند. این خواب با روابط ما با دیگران و سوءتفاهم های احتمالی ناشی از روابط نادرست و غلط نیز در رابطه است.

فردی که با او دچار سوءتفاهم می شوید مقامی بالاتر از شما دارد و هنگامی که نوبت به اجرای نرم افزار های شما می رسد همیشه او هست که حرف آخر را می زند. در جهت بهبود روابط خود کوشش کنید و اگر چنین مقصود یا موقعیتی برای شما خیلی باارزش و به معنی تمام دنیایتان است، تمام سعی خود را بکنید تا در برابر اینطور آدم تسلیم نشوید. این خواب به شما یادآوری می کند که مسئولیت پذیرتر باشید و وظایف خود را به درستی انجام دهید. شاید شما از تعهدات خود غفلت می کنید و در برابر آن ها سهل انگاری می کنید و اکنون وقت آن رسیده هست که بر آن ها تمرکز بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب نامزدی

۳. تعبیر خواب سقوط  افتادن از قایق

این خواب هم تعبیری منفی دارد. در روزهای آتی حیات خود باید زیادتر احتیاط کنید. شاید شما تعهد خاصی را قبول کرده اید. مثلا قول اطلاعات اید که چیزی را اصلاح کنید یا شغل مشخصی را انجام بدهید. اگر چنین است، باید هنگامی که با چیزی شغل می کنید شدیدا احتیاط کنید چون احتمال مصدوم شدن وجود دارد. این خواب معمولا به عنوان یک هشدار تعبیر می شود و شما باید شدیدا مراقب خودتان باشید. شاید هم احساس می کنید که از جانب دیگران طرد شده اید یا از دایره اجتماعی خود جدا مانده اید.

۴. تعبیر خواب سقوط از پشت بام

خواب افتادن از پشت بام نشان دهنده جدایی و انزوایی هست که در روزهای پیش روی خود آن را تجربه می کنید. شما حرفی می زنید یا کاری انجام می بدهید که موجب می شود خانواده یا دوستان تان شما را ترک کنند و به این ترتیب احساس تنهایی و اندوه و افسردگی را تجربه خواهید کرد. برای بهتر کردن این شرایط سعی کنید علت رفتارتان را توضیح بدهید یا برای گفتار یا کردارتان معذرت خواهی کنید. حتی اگر ما از آدم پیرامون خود و عزیزانمان خشمگین و عصبی شویم باید بدانیم که بیش از آنچه فکر می کنیم به حضور آن ها در حیات لازم داریم.

۵. تعبیر خواب سقوط در برف

این خواب نشان دهنده ضررها و اوضاع نامساعد موجود در حرفه یا حیات کاری شما است. شما در انجام شغل و وظایف شغلی خود با ایراد روبرو می شوید و این وقت مهلت مناسبی برای شروع کاری نوین یا پرداختن به ایده های نو نخواهد بود. بهتر هست بر جلوگیری از موانع موجود در راه خود متمرکز شوید و بهترین نتیجه را رقم بزنید.

۶. تعبیر خواب سقوط و افتادن از بالکن

این خواب تعبیری منفی دارد. شما مشکلاتی را در رابطه عاطفی خود تجربه خواهید کرد و حتی ممکن هست شریک عاطفی تان شما را ترک کند. این وقت به هیچ وجه مهلت مناسبی برای عشق و عاشقی نیست و هر رابطه جدیدی که در این دوران شروع کنید نتیجه ای مشابه خواهد داشت. بعلاوه، این خواب می تواند با جدایی موقتی از شریک عاطفی تان به علت مسافرت یا تعهدات کاری اجباری او در رابطه باشد. برای یاری به رابطه تان لازم هست که او را زیادتر درک کنید.

۷. تعبیر خواب سقوط و افتادن و صدمه رساندن به خودتان

این خواب نشانه ای شوم و بد است. در روزهای پیش رویتان بدشانسی به سراغ شما می آید و بهتر هست از آغاز کاری نوین یا کارهای مخاطره آمیز خودداری کنید. در این روزها احتمالا درد و غم خیلی زیادی را تجربه خواهید کرد و به این ترتیب بهتر هست خود را برای از دست دادن ها و خسارت های احتمالی آماده کنید.

۸. تعبیر خواب سقوط و افتادن ستاره روی شما

این خواب تعبیری منفی دارد. شما نمی توانید یکی از وظایف یا کارهای تان را انجام بدهید یا پروژه های شما به سرعت با شکست روبرو می شود. در روزهای پیش روی بخت یارتان نخواهد بود و بهتر هست هر چه در فکرتان هست را به وقت بهتری موکول کنید. بدون شک دلسرد خواهید شد و رویاها و آرزوهایتان با شکست روبرو می شود.

۹. تعبیر خواب سقوط کردن از ارتفاعی بلند

این خواب تعبیری مثبت دارد و نشان دهنده ارتقاء شغلی یا دریافت پاداش کاری است. اکنون وقت خوبی برای شروع شغل یا پروژه ای نوین است. حتی ممکن هست برای انجام شغل خیلی خوبی از جانب مدیر خود مورد تشویق و قدردانی قرار بگیرید و این وقت به دورانی بااهمیت در حیات کاری شما تبدیل خواهد شد. از این مهلت برای حصول دستاوردهای زیادتر استفاده کنید چون مهلت ها همیشه به راحتی به دست نمی آیند.

۱۰. تعبیر خواب سقوط و افتادن و بیدار شدن پس از آن

این خواب هم دوباره پیامی منفی و ناخوشایند به همراه دارد. در روزهای آتی بدشانسی به شما روی می کند و مدتی با شما باقی می ماند. احتمالا خسارت یا ضرری در ابعاد بزرگ تر را تجربه می کنید و چاره ای جز روبرو شدن با این خسارت ها و کوشش برای پیدا کردن طریق حلی برای از بین بردن ایرادات بوجود آمده نخواهید داشت.

۱۱. تعبیر خواب سقوط و افتادن و سقوط از ارتفاع کوتاه

این خواب به این مفهوم هست که خسارت یا ضرر کوچک تری در حیات خود تجربه می کنید. شاید در روابط خود با دیگران مشکلاتی دارید و نرم افزار های تان آنطور که تصور می کنید پیش نمی روند. اما باید بدانید که این وضعیت فقط برای مدت کوتاهی باقی می ماند و خسارتی جدی شما را تهدید نمی کند. شاید چیزی را گم کنید یا به دلیل حواس پرتی چیزی را بشکنید. نترسید و زیادتر مراقب وسائل و چیزهایتان باشید.

۱۲. تعبیر خواب احساس درد ناشی از افتادن

این خواب نشان دهنده آن هست که چیزی مطابق نرم افزار پیش نمی رود و به همین دلیل شما شدیدا نگران و نگران هستید. شاید کسی وظایف کاری خود را به خوبی انجام نداده و شما را در موقعیت سختی قرار اطلاعات هست و به همین دلیل آزرده خاطر و نگران هستید. باید متمرکز بمانید و چیزهایی که شما را نگران و نگران می سازد را نادیده بگیرید. برخی اوقات ما نمی توانیم یک وضعیت ممتاز را ویرایش یا شکست دهیم بنابراین راهی به جز سازگاری با آن نداریم.

۱۳. تعبیر خواب سقوط و افتادن فرد دیگری

این خواب نشان دهنده رابطه شما با فرد دیگری است. احتمالا این فرد گرفتار ایرادات شخصی مربوط به خودش هست و شما می توانید این ایرادات و سختی ها را احساس و درک کنید. اگر نمی دانید چطور باید به او یاری کنید. بهترین شغل این هست که از او بپرسید چه احساسی دارد و شما چه کاری می توانید برایش انجام دهید. این فرد یکی از نزدیکان شما هست که به حمایت و توجه شما لازم دارد. و شما هم می توانید احساس کنید که حمایت و توجه تان تنها چیزی هست که او به آن نیازمند است. دیدن افتادن این فرد در خواب نشان دهنده درد و غم او و لازم او به یاری و حمایت است.

۱۴. تعبیر خواب سقوط و افتادن برای مدتی طولانی

این خواب مفهومی منفی دارد. شما کاری انجام اطلاعات اید یا سخنی گفته اید که موقعیت اجتماعی تان را در معرض خطر قرار اطلاعات است. برای بهتر کردن اوضاع، مجبور می شوید با ایرادات خود روبرو شده و دست از فرار کردن از آن ها بردارید. اگر همچنان به فرار کردن از ایرادات خود ادامه بدهید، آن ها وخیم تر می شوند و موقعیت اجتماعی تان به طور کلی نابود می شود. هیچ ایرادی در حیات وجود ندارد که طریق حلی برای آن نباشد پس بلند شوید و کاری برای حل ایراد تان بکنید.

۱۵. تعبیر خواب سقوط و افتادن ( برای افرادی که در رابطه ای عاشقانه قرار دارند)

اگر در رابطه ای عاطفی قرار دارید و چنین خوابی ببینید، رابطه شما در معرض خطر قرار دارد. باید مراقب شریک عاطفی خود و چیزهایی که می گویید یا انجام می بدهید باشید. این احتمال وجود دارد که رابطه شما به سردی کشیده شده و شما این را احساس می کنید و به این ترتیب رابطه تان در معرض خطر قرار خواهد گرفت. افتادن در خواب معمولا نشان دهنده ناامیدی و بیچارگی است. و هنگامی که رابطه خود را با عزیزی از دست می دهیم دقیقا چنین احساسی را تجربه می کنیم. بهترین طریق حل این هست که قبل از اینکه خودمان نتیجه گیری کنیم، در مورد این موضوع با شریک عاطفی خود گفتگو کنیم.

۱۶. تعبیر خواب سقوط و افتادن ( برای صاحبان دریافت و کار)

اگر شما صاحب دریافت و کاری هستید و در خواب می بینید که در حال افتادن یا سقوط کردن هستید، این خواب نشان دهنده آن هست که درآمد شما با بداقبالی روبرو خواهد شد. اهداف کاری شما مطابق نرم افزار ریزی های انجام شده پیش نمی رود و احتمال خسارت های مالی برای شما وجود دارد. اکنون وقت مناسبی برای شروع شغل نوین یا تمرکز بر نقشه اقتصادی نو نخواهد بود. بهتر هست مدتی دست نگه دارید و از موانع احتمالی موجود در دریافت و کارتان کناره بگیرید. این وضعیت چندان طولانی نخواهد شد و شما می توانید به زودی روی پای خودتان بایستید.

۱۷. تعبیر خواب سقوط و افتادن و سپس روی پا ایستادن

این خواب نشان می دهد که شما توانایی خواهید بود بر موانعی که سر راهتان ظاهر می شوند غلبه کنید. شما راهی را برای روبرو شدن با آن ها پیدا خواهید کرد و هیچ چیز مانع شما نخواهد شد. هرکاری که در این دوران شروع می کنید با موفقیت به انجام می رسد و اکنون وقت مناسبی برای شروع کارهای نوین و هیجان انگیز است.

۱۸. تعبیر خواب سقوط و افتادن و در همان حالت ماندن

برخلاف خواب قبلی، این خواب تعبیری منفی دارد. احتمالا شما چیزی را از دست می بدهید یا متضرر می شوید. حیات تان آشفته و بی نظم می شود و برای اینکه همه چیز را به حالت عادی برگردانید مجبور هستید که دشوار شغل کنید. در چنین وضعیتی بهترین طریق حل این هست که بر اهداف خود تمرکز کنید و حاشیه ها را نادیده بگیرید. پایداری، سرسختی و قدرت چیزهایی هست که باید آن ها را فرا بگیرید و با دیدن نخستین موانع دست از کوشش برندارید.

۱۹. تعبیر خواب سقوط و افتادن دو نفره شما و شریک عاطفی تان

این خواب نشانه ای مثبت است. شما دو نفر لحظات خوبی را با یکدیگر تجربه خواهید کرد و حتی ممکن هست به سفری دو نفره بروید. شریک عاطفی تان شما را شدیدا مورد ستایش و تحسین قرار می دهد و شما نیز احساسی مشابه در مورد او خواهید داشت. اکنون وقت مناسبی برای لذت بردن از عشق و جشن گرفتن هر لحظه است. اگر مدتی هست که در رابطه عاشقانه قرار دارید، احتمالا تصمیم می گیرید که با شریک عاطفی خود ازدواج کنید.

۲۰. تعبیر خواب سقوط و افتادن یک فرد غریبه

این خواب نشان دهنده ایرادات مالی است. شروع پروژه های کاری نوین شما ضررهای مالی را به همراه خواهد داشت یا ممکن هست در دریافت و کارتان یا پروژه های کاری جدیدتان با شکست روبرو شوید. بطور کلی، این خواب نشان دهنده اوضاع نامساعد در مسائل و موضوعات مالی است. در روزهای آتی مراقب پول و سرمایه خود باشید.

۲۱. تعبیر خواب افتادن و سقوط ( برای یک فرد بیمار)

اگر فردی بیمار در خواب خود را در حال سقوط یا افتادن ببیند، این خواب نشان دهنده وخامت و بدتر شدن اوضاع است. اگر این فرد در وضعیت چندان بدی قرار نداشته است، پس اکنون وقت مناسبی برای مراجعه به پزشک و بررسی وضعیت سلامت عمومی وی است. اگر می بینید اوضاع رو به وخامت می رود، درنگ نکنید و به پزشک مراجعه کنید.

۲۲. تعبیر خواب افتادن و سقوط در دریا

این خواب تعبیری مثبت دارد. سلامت شما در وضعیت مساعدی قرار دارد و اگر پیش از این بیمار بوده اید، تمامی ایرادات مربوط به سلامت تان انتها خواهد یافت. اوضاع شما به سرعت بهبود می یابد و شما توانایی هستید پس از یک دوره طولانی شغل نکردن و استراحت تلاش های روزانه خود را از سر بگیرید.

۲۳. تعبیر خواب افتادن و سقوط از پنجره

ین خواب هم تعبیری منفی دارد. بویژه اگر پنجره در ارتفاع بالایی قرار داشته باشد نشان دهنده ایرادات مالی و بداقبالی موقتی برای شما است. شغل جدیدی را شروع نکنید و از هرگونه شغل مخاطره آمیز نیز دوری کنید چون در نهایت برایتان منفعتی به همراه نخواهد داشت.

۲۴. تعبیر خواب افتادن و سقوط در رودخانه

این خواب تعبیری مثبت دارد. خبرهای خوبی خواهید شنید که شما را به شدت خوشحال کرده و برایتان خیلی سودمند خواهد بود. از معاشرت با دیگران و بودن در میان آن ها غافل نشوید چون در گروه و محیط بیرون هست که خبرهای بااهمیت و هیجان انگیز به گوشتان خواهد رسید.

۲۵. تعبیر خواب سقوط از کوه

این خواب تعبیری منفی دارد و نشان دهنده یکی از آپشن های شخصیتی شما یا همان غرورتان است. اگر فردی هستید که ازقدرت، ثروت و موقعیت اجتماعی مناسبی برخوردار است، احتمالا از آن ها در جهتی نادرست استفاده می کنید. شما عادت دارید که دیگران را مورد توهین و تحقیر قرار دهید. و اکنون فهم و آگاهی تان شما را در خواب اذیت می دهد.

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن