مطالب پیشنهادی
متفرقه

17 راز تعبیر خواب قهوه به روایت معبرین غربی

سراسر وب

پیش از مطالعه تعبیر خواب قهوه لازم هست بدانید، قهوه از عبارت نوشیدنی‌هایی هست که در گذشته مرسوم نبوده و به واسطه ارتباطاتی که با فرهنگ‌های غربی به وجود آمده وارد سرزمین‌های ما شده است. مطیعی تهرانی در مورد تنقلاتی که با قهوه آمیخته هست این گونه بیان می‌کند که قهوه به واسطه تعبیر تلخی و ناکامی‌ می‌تواند اثر خوب خواب‌های ما را از بین ببرد ولی معبرین غربی هم عقیده با مطیعی تهرانی نیستند چون مصرف قهوه در سرزمین‌های آن‌ها همچون مصرف چای در سرزمین‌های ماست. در ادامه با سایت آینده جو همراه باشید.

تعبیر خواب قهوه آنلی بیتون

1.اگر در خواب ببینید که قهوه می نوشید و مجرد باشید معنی خواب شما این هست که خواستگاری شما پذیرفته می شود ولی اگر متاهل باشید و در خواب ببینید که قهوه می نوشید معنی خواب انی هست که دعوا و جر و بحث را رها کنید چون سودی برای شما ندارد.

2.اگر در خواب دیدید که در حال خرید و فروش قهوه هستید معنی خواب شما این هست که در حرفه و پیشه خود دچار ضرر و زیان مادی می شوید.

3.اگر دختری در خواب ببیند که در شغل خرید و فروش قهوه هست معنی خواب او این هست که اگر اصول اخلاقی را رعایت نکند رسوا می شود و آبرویش پیش همه می رود.

4.اگر دختر مجردی در خواب ببیند که قهوه صحیح می کند معنی خواب او این هست کهخوش شانس هست و با مورد مناسبی ازدواج میکند و ا شرایط کنونی خارج می شود.

5.اگر در خواب یک مزرعه قهوه ببینید معنی خواب شما این هست که فقر و بدبختی که در آن هستید تمتم می شود و بالاخره به سعادت و خوشبختی ختم می شود.

6.اگر در خواب قهوه در حال جوشیدن دیدید معنی خواب شما این هست که بیگانگان در مورد شما شرارت می کنند.

7.اگر در خواب پودر قهوه ببینید که همچنان دم نکشیده معنی خواب شما این هست که شما دشمنانی دارید که پنهانی با شما دشمنی می کنند و خیلی بی ادبانه در صدد ضربه زدن به شما هستند.

تعبیر خواب قهوه معبرین غربی

8.معبرین غربی معتقدند که دیدن قهوه در خواب نشان دهنده این موضوع هست که شما با دوستانتان به سفری خواهید رفت.

9.اگر در خواب خود را در حال صحیح کردن قهوه دیدید معنی خواب شما این هست که مهمانی برای شما می آید که منتظر آمدن او هستید و دیدنش شما را خوشحال می کند.

تعبیر خواب قهوه پروفسور کارل یونگ

10.اگر در خواب دیدید که قهوه می خورید و یا رفیق دارید قهوه بخورید معنی خواب شما این هست که باید قبل از هر کاری بینش و علم آن را به دست بیاورید تا در ادامه شغل ضرر نکنید.

11.اگر در خواب دیدید که با کسی قهوه می خورید. معنی خواب این هست که نسبت به آن فرد احساس خوبی دارید. البته خواب بالا می تواند مهمان نوازی و حسن معاشرت شما را نشان دهد.

12.اگر در خواب خود پودر قهوه خشک را ببینید معنی خواب شما این هست که خود را برای تغییرات آماده کرده اید. اگر در خواب دیدید که دهانتان پر از قهوه خشک هست معنی خواب شما این هست که شما تصمیمی گرفته اید که برای گرفتن آن وقت بیشمار و سختی را سپری کرده اید.

13.اگر در خواب قهوه جوش ببینید معنی خواب شما این هست که مهمان نواز و خوشرو هستید و شما رفیق ، همسایه و یا همکار خوبی هستید. و با اطلاعاتتان به دیگران یاری می کنید.

تعبیر خواب قهوه خانه

14.آنلی بیتون :معتقد هست که دیدن قهوه خانه و یا رفتن به انجا در خواب نشان دهنده این موضوع هست که شما آدم خوبی هستید. و با دشمنان خود رابطه دوستی برقرار می کنید.

15.ممکن هست زن حیله گری با مکر و فریب بخواهد علیه شما توطئه بچیند و اموال و دارایی شما را از آن خود کند.

تعبیر خواب قهوه سیاه

16.اگر در خواب خود قهوه مشکی ببینید معنی خواب شما این هست که حیات شما به تغییرات اساسی لازم دارد.

تعبیر خواب قهوه مخلوط

17.اگر در خواب دیدید که قهوه مخلوط می نوشید. معنی خواب شما این هست که باید در آینده زیادتر نگران خود و آینده خود باشید. اگر کمی صبر کنید همه چیز بر وفق مردا شما می شود و می تواندی خیلی ترقی کتنید.

فروش ویژه
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن