متفرقه

تعبیر خواب آجر

تعبیر خواب آجر چیست؟

آجر یا خشت از خشت پخته شده ساخته می شود که برای ساخت ساختمان استفاده می شود. حال ، برای اینکه بدانید دیدن آجر در خواب به چه معناست ، ما را دنبال کنید.

از چگونگی به نظر رسیدن آجر در خواب تعابیر مختلفی وجود دارد و رهگذران تعابیر مختلفی از آن ارائه داده اند. لیلا می گوید دیدن آجرهای سفالی نشانه خوش شانسی است. منوچهر تهرانی می گوید اگر در خواب آجرهای زیادی داشته باشید ، به این معنی است که در موقعیت خود ، چه شغل و چه خانواده ، مورد تشویق قرار می گیرید.

تعبیر خواب آجر از دیدگاه لیلا

تعبیر خواب دیدن آجر سقف سفالی در خواب از نظر اقتصادی خوش شانس است.

تعبیر خواب آجر از دیدگاه آنلی بیتون

تعبیر خواب آجر ، عدم درک در عشق و کار است.

تعبیر خواب ساخت آجر یک شکست مالی است.

تعبیر خواب آجر به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

آجر عاملی در استحکام خانه و مسکن است و در خواب ، عواملی که می توانند پایه های زندگی یا فکر را تقویت کنند ، به صورت آجر تجسم یافته و شکل می گیرند. داشتن آجرهای زیاد به معنای تشویق و امید به کار ، شغل و زندگی از جمله خانواده ، اجتماعی و شغلی است.

معنی دیدن آجرهای سفید و قرمز در خواب

داشتن آجر در دو رنگ سفید و قرمز نشانگر تقسیم کار شماست اما این شک به پیروزی منجر می شود. چیدن آجرها رویای خوبی است. اگر شخص دیگری آجر برمی دارد و احساس می کنید که او برای شما کار می کند ، توسط فردی با تدبیر و قدرت تقویت خواهید شد.

برای مشاهده تعبیر خواب آتشفشان کلیک کنید.

اگر آجرهایی را برای شخص دیگری حمل یا روی هم قرار دهید ، باید توسط شخص دیگری تقویت شوید. دیدن آجر شکسته در رویای کساد در محل کار. اگر آجرهای خود را بشکنید ،

شما دارید کار او را نابود می کنید. در مجموع دیدن آجر در خواب بد نیست مگر اینکه به صورت آوار بر روی سر شما بیفتد.

در چنین حالتی بهتر است در روزهای آینده از معامله سخت با دیگران خودداری کنید.

داشتن آجرهای زیاد نشانه آن است که به کار و شغل و زندگی دلگرم و امیدوار می شوید. داشتن آجرهایی به دو رنگ سفید و سرخ گویای آن است که در کار خویش تردید دارید اما این تردید به پیروزی می انجامد.

چیدن آجر بر روی هم، نیکو است. اگر دیگری آجر می چید و شما احساس کردید که او برای شما کار می کند، از جانب شخصی که تدبیر و قدرت دارد تقویت می شوید. اگر شما برای دیگری آجر حمل می کنید یا روی هم می چینید از جانب شما، دیگری تقویت می شود.

آجر شکسته ، سستی در کار است. اگر خودتان آجرهایی را که دارید می شکنید به ویرانی کار خویش اقدام می کنید. ریختن آواری از آجر روی سر شما خوب نیست و باید از برخوردهای خشونت آمیز بپرهیزید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید.

اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.

تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.

تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود. در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

منبع: tinyurl.com gg.gg rebrand.ly b2n.ir

فروش ویژه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن