مطالب پیشنهادی
متفرقه

5 راز تعبیر خواب پتو از حضرت یوسف و ابن سیرین

سراسر وب

تعبیر دیدن پتو در خواب چیست؟

تعبیر خواب فرایند تعبیر خواب هایی است که در خواب می بینید. تعبیر خواب پتو را می توانید در سایت تعبیر خواب آنلاین ساعد نیوز بخوانید.

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

پتو نیز برای زن شوهر است زیرا او را در آغوش می گیرد و به او امنیت و اوقات فراغت می بخشد. پتوها و لحاف نشان دهنده رابطه ای است که فرد رویایی با شریک زندگی خود دارد.

تعبیر خواب پتو کثیف

بیتون می گوید: خوابیدن روی یک پتو کثیف نشانه خیانت و خیانت است.

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر ببینیم تختخواب و روتختی مان کثیف است ، همچنین لحاف ، تشک و دیگر اشیایی که ابزار خواب هستند کثیف هستند ، نشان می دهد که ما در محیط خانه و خانواده ناراحت هستیم و بین آنها تفاوت وجود دارد. ما و همسرمان

اگر در خواب ببینید که پتوی شما کثیف است ، همسرتان بیمار می شود

آنی بیتون: خوابیدن روی یک پتو تمیز نشانه خوش شانسی است و این که با عوامل ناشناخته از یک بیماری خطرناک نجات خواهید یافت.

تعبیر خواب یک پتو قدیمی

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر ببینید که یک پتو قدیمی دارید ، همسر بدی خواهید گرفت و اگر زن داشته باشید ، رابطه شما با شوهرتان خراب می شود.

اگر مردی در خواب ببیند که پتو قدیمی و فرسوده خود را دور می اندازد و یک پتو جدید می خرد ، از همسرش جدا شده و همسر دیگری می گیرد. این تعبیر برای زنی است که نشان می دهد از شوهرش جدا شده و همسر دیگری می شود.

 

تعبیر پتو و لحاف گران قیمت

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینید که یک پتو از اطلس و دیبا دارید ، رابطه شما با همسرتان تا حد زیادی بهبود می یابد. و اگر لحاف سوراخ شده و پاره شده و غیرقابل استفاده به نظر می رسد ، از همسرتان جدا می شوید

 

تعبیر خواب پتو های سبز و رنگی

جابر مغربی می گوید: اگر پتوی سبز رنگی دید ، دلیل می شود که زن مذهبی می خواهد. اگر او سفید است ، ثروتمند و با تقوا است. اگر او قرمز می بیند ، همسرش عاشق موسیقی است. اگر او یک زن سیاه پوست ببیند ، همسرش باهوش است و زن زرد بیمار بود. اگر ملون ببیند ، همسرش اغوا کننده است.

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن