مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب خفاش

سراسر وب

نشانه دیدن خفاش در خواب چیست؟

تعبیر خواب فرآیند تعبیر خواب هایی است که در خواب می بینید. تعبیر خواب خفاش را می توانید در آینده جو بخوانید.
تعبیر خواب خفاش این است که انسان گمراه است.

اگر می بینید که یک خفاش دارید ، به این معنی است که با یک شخص گمراه ارتباط برقرار می کنید.

اگر می بینید که خفاش از دست شما بیرون پریده است ، به این معنی است که از برقراری ارتباط با شخص گمراه جدا شده اید.

خوابیدن بر روی نیش خفاش به این معنی است که شما سعی می کنید به شخصی که دوستش دارید نزدیک شوید ، اما رفتار آن شخص شما را ناراحت و آسیب می زند.

اگر توسط یک خفاش مورد حمله قرار بگیرید ، این بدان معناست که شما تصمیمات کورکورانه می گیرید که به هیچ وجه به درد شما نمی خورد.

اگر در خواب ، از خفاش فرار کردید و خفاش به دنبال شما پرواز کرد ، فال بدی است و خطری پیش بینی نشده در انتظار شماست.

اگر در هنگام خواب یک خفاش در خانه شما لانه کرده است ، نشانه این است که باید مراقب اطرافتان باشید تا به خانواده آسیب نرسد.
کشتن خفاش رهایی از افکار منفی و پیروزی بر دشمنان است.
اگر در خواب ببینید که یک خفاش در طول روز حرکت می کند ، این نشان می دهد که شما یک راه دشوار را طی کرده اید و افکار شما گیج است و می خواهید زودتر از این وضعیت خلاص شوید.

دیدن خفاش مرده در خواب نشانه خوبی است. در واقع این دفع خطرات احتمالی توسط یک نیروی خارجی است که ممکن است از آن آگاهی نداشته باشید اما از شما محافظت می کند.
خواب خفاش سیاه تفسیر خوبی ندارد و خطر بزرگی برای شما به وجود می آورد.
خفاش سبز در خواب نشانه شجاعت برای کشف اسرار پنهانی است که دیگران از شما پنهان می کنند.
خفاش قرمز در خواب افکار منفی شما و دیگران راجب به زندگی ادامه می دهد. این افکار معمولاً مربوط به احساسات منفی مانند نفرت ، حسادت و کینه است.
دیدن یک خفاش در خواب (غاری که خفاش در آن مخفی شده است) تفسیری از اعمال و احساساتی است که سعی می کنید از دیگران پنهان کنید.
تعبیر زایمان و داشتن خفاش دشمنی است که بسیار به شما نزدیک است و از بین بردن آن کمی دشوار است.

تعبیر خواب خفاش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

دیدن خفاش در خواب چاقتر و بدتر از موش و جوجه تیغی است. دیدن خفاش در خواب نه تنها برای بیننده خواب مضر است بلکه بر زندگی اطرافیان نیز تأثیر می گذارد. اگر در خواب ببینید که یک خفاش را کشته اید ، دشمن را شکست خواهید داد ، اما ترک بدن خفاش آفت است و لاشه خفاش نشانه مصیبت است. اگر خفاش نوزاد داشت ، دشمنی است که ریشه دوانده و از بین بردن آن دشوار شده است. اگر خواب ببینید که یک خفاش یا توله های آن را در کیسه ای گذاشته و آن را برداشته و رها می کنید ، بهتر است آنها را بکشید.

تعبیر خواب خفاش از ابن سیرین

از خفاش ها ، چه زنده و چه مرده ، بلا و خطر تعبیر می شود و گرفتن آن و دور انداختن خفاش در خواب بهتر از کشتن آن است. شما باید از صدقه برای جلوگیری از بلا و ناراحتی در هنگام خواب خفاش بهره مند شوید.
اگر در خواب ببینید که یک خفاش به شما حمله کرده است ، دشمن شما را سخت تحت تأثیر قرار خواهد داد و یا مشکلی پیش می آید و برای دفع شر باید صدقه بدهید.
اگر در خواب ببینید که یک خفاش شما را گاز گرفته است ، توسط دشمنتان آسیب می بینید ، یا بیماری ، بلا یا مصیبت در راه است و باید برای دفع بلایا صدقه بدهید.

تعبیر خواب خفاش توسط آنلی بیتون

دیدن یک خفاش در خواب ، علامت بدبختی است که از جانب افراد شرور به شما خواهد رسید.
خواب خفاش همچنین نشانه مرگ والدین یا از دست دادن اندام یا کوری است.
خواب دیدن خفاش سفید نشانه مرگ یک کودک است.

تعبیر خواب خفاش از نظر امام صادق

خفاش در خواب به عنوان دشمن تعبیر می شود و می تواند فردی گمراه باشد که قصد آسیب رساندن به شما را دارد. دیدن این پرنده از دیدن موش بدتر است. اگر در خواب ببینید که یک خفاش به شما حمله کرده اما راه خود را برگردانده و رفته است ، از فاجعه دور خواهید ماند.

منبع: bit.ly tinyurl is.gd

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن