مطالب پیشنهادی
متفرقه

تعبیر خواب انار چیست و دیدن انار در خواب چه تفسیری دارد؟

سراسر وب

تعبیر خواب انار چیست؟ و دیدن انار در خواب چه تفسیری دارد؟ خوردن یک انار شیرین در خواب، نشانه انباشت ثروت و زنی پارسا است. اگر کسی ببیند که او در خواب انار شیرین می خورد، اگر تاجر باشد سود می برد و اگر مسافر باشد سالم به خانه برمی گردد. تعبیر خواب انار را در سایت آینده جوو مطالعه کنید.

تعبیر خواب انار از منظر امام صادق

خوردن انار شیرین در خواب سه وجه وجود دارد:

  1. جمع آوری مال
  2. زنی پارسا
  3. شهر آبادان

اما انار ترش غم انگیز است. اسماعیل بن اشعث می گوید: اگر پادشاه انار ببیند، ولایت شهر را پیدا می کند، و بازرگان ده هزار درهم خواهد داشت، و بازار ده درهم، و درویش ده درهم یا یک درهم

تعبیر خواب انار از منظر ابن سیرین

اگر یک انار شیرین در خواب دیده شود، مربوط به جمع شدن است و برخی از رهگذران گفته اند که یک انار شیرین برای خوردن در خواب، هزار درهم پیدا می شود و انار ترش غم است و اناری که نمی داند بودن آن است یا نه. ترش یا شیرین به انار شیرین تعبیر می شود.

اگر به دنبال تعبیر خواب سیب هستید می توانید کلیک کنید.

تعبیر خواب انار از منظر ابراهیم کرمانی

اگر کسی ببیند که او به موقع انار شیرین می خورد، اگر تاجر باشد، پارچه و کالای او محبوب می شود. اگر مسافر باشد، دلیل که سفرش پربرکت و سودآور باشد، اگر ببیند دانه های انار پیدا کرده یا شخصی آن را به او داده است، دلیل که اگر در آن موقع باشد و اگر باشد رنج می برد بی موقع اگر او انار شیرین را با پوست و پیه خود بخورد، دلیل که او از همه چیز لذت ببرد.

تعبیر خواب انار از منظر منوچهر مطیعی تهرانی

انار میوه ای بهشتی است و دیدن آن در خواب خوب است. دانشمندان باستان از انار به ثروت و پول تعبیر کرده اند و حتی برخی از آنها مقدار پولی را که به خواب بیننده می رسد تخمین زده اند و برای هر انار هزار درهم نوشته اند، مثلاً می توان گفت هزار تومان. این تفسیر به دلیل دانه بودن انار است و در گذشته که اسکناس و چک نبود معاملات فقط با سکه انجام می شد بنابراین هر انار یک سکه برآورد شده است.

انار له شده و پوسیده انسانی احمق و آزار دهنده است. داشتن یک انار شیرین و تازه صرفه جویی در هزینه است و اگر می بینید که انارهای زیادی را در کیسه یا خانه خود ریخته اید، به این معنی است که در حال جمع آوری ثروت و جمع آوری پول هستید. برخی از رهگذران از انار شیرین و گوارا به عنوان یک زن خوب و مهربان تعبیر کرده اند.

اگر کسی ببیند که او یک انار شیرین و تازه دارد یا آن را از دیگری می گیرد، یک زن خوب و خلاق در راه است. اگر انار را از درخت بچینید و بخورید و در دهان شما استقبال شود، از همسر خوب و خوش روح بهره مند خواهید شد. در مجموع ، دیدن یک انار در خواب در زمان خودش، یعنی در فصل انار، خوب است و شرایط بدی ندارد. انار ترش غم انگیز است، اما اگر انار بخورید که می بینید طعم آن را نمی دانید، شیرین یا ترش است همان معنای انار است.

تعبیر خواب انار از منظر منوچهر مطیعی تهرانی (انار بدون پوست)

اگر شخصی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد، اگر تاجر باشد سود می برد و اگر مسافر باشد، به خانه سالم برمی گردد و اگر جوان و مجرد باشد، همسری دوست داشتنی پیدا می کند، و به خصوص اگر بیمار باشد، بهبود می یابد. دیدن دانه های انار بدون پوست و فونداسیون خوب نیست و اگر شخصی را در خواب از دست بدهید، نشانه غمگین شدن و آسیب دیدن شماست.

در حالت بیداری، اگر کسی یک انار را پوست کند  و نمک و گلپر بریزد و آن را جلوی ما در بشقاب بگذارد، او عشق نشان داده است، اما اگر کسی در خواب این کار را انجام دهد، نشان می دهد که او توطئه کرد تا ما هوشیار، بینا و آگاه باشیم. اگر در خواب دانه های انار را جلوی شخصی در بشقاب بیندازیم، رویای ما می گوید که ما نیت خوبی درباره او نداریم و کاری می کنیم که به او آسیب برساند، خواه آن شخص در خواب شناخته شده باشد یا ناشناخته.

منبع: globe-views bit.ly tinyurl yun.ir

فروش ویژه
برچسب ها
از سرارسر وب

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام من صبح خواب دیدم که با داداشم که از خودم کوچک تره و پسر داییم که یه سال ار من بزرگتر داشتیم توی پیاده روی شهر می دوییدیم که یهو عینکم از روی صورتم افتاد ولی نشکست ترک خورد وقتی اونو برداشتم یکم باهاش ور رفتم دسته اش جدا شد من در واقعیت هم عینک میزنم همین عینکی که در خواب شکشت همین عینک واقعیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن