Respectivement brouiller souris ou rat българска федерация по кану каяк le tiens Slink Alarmant

Българска Федерация Кану-Каяк | БФКК

Пловдив изпрати кану-каяка и посрещна гребането - Bgswim.com

Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/  – Русе Медиа - За да знаеш повече
Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/ – Русе Медиа - За да знаеш повече

СК по кану-каяк „Локомотив“ взе купата за трето място в генералното  класиране за 2021 година | Община Русе
СК по кану-каяк „Локомотив“ взе купата за трето място в генералното класиране за 2021 година | Община Русе

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КАНУ КАЯК - Biznes-catalog.com

Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив -  Topsport.bg
Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - Topsport.bg

Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк за мъже и жени |  visitplovdiv.com
Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк за мъже и жени | visitplovdiv.com

УС на Българска федерация по кану-каяк взе няколко решения относно Станилия  Стаменова
УС на Българска федерация по кану-каяк взе няколко решения относно Станилия Стаменова

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК

Напрежение между Станилия Стаменова и федерацията по кану-каяк (ВИДЕО) -  bTV Спорт
Напрежение между Станилия Стаменова и федерацията по кану-каяк (ВИДЕО) - bTV Спорт

БТА :: Осем състезатели ще представят България на Световното първенство по  кану-каяк в Дуисбург
БТА :: Осем състезатели ще представят България на Световното първенство по кану-каяк в Дуисбург

Силен турнир по кану-каяк във Варна - Спорт

Четвърто и пето място за страната ни на СП за младежи по кану-каяк - Стадион

Поздравления и за... - БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК | Facebook

Денислав Цветанов се класира за финал А на 200 метра едноместен каяк на  световно първенство - По света и у нас - БНТ Новини
Денислав Цветанов се класира за финал А на 200 метра едноместен каяк на световно първенство - По света и у нас - БНТ Новини

Европейска титла по кану-каяк за България - Още спорт - Други спортове -  Gong.bg
Европейска титла по кану-каяк за България - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Станилия Стаменова с въпроси към федерацията по кану-каяк - Още спорт -  Други спортове - Gong.bg
Станилия Стаменова с въпроси към федерацията по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Предстои традиционната регата по кану-каяк във Варна - Варна - DarikNews.bg

БТА :: България завърши на шеста позиция в Световната купа по кану-каяк  маратон
БТА :: България завърши на шеста позиция в Световната купа по кану-каяк маратон

Националния ни отбор по... - БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК | Facebook

СГС регистрира новото ръководство на кану каяка - Topsport.bg

Министърът на спорта: Базата за кану-каяк на яз. „Кърджали“ ще бъде на  световно ниво, ако се закупи и мобилна апаратура за контрол на спортната  подготовка - 24rodopi.com
Министърът на спорта: Базата за кану-каяк на яз. „Кърджали“ ще бъде на световно ниво, ако се закупи и мобилна апаратура за контрол на спортната подготовка - 24rodopi.com

Пловдив спечели домакинството на Европейско първенство по кану-каяк |  Община Пловдив
Пловдив спечели домакинството на Европейско първенство по кану-каяк | Община Пловдив

Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе -  Русе - DarikNews.bg
Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе - Русе - DarikNews.bg